comScore

Diriliş Ertuğrul 142. bölüm fragmanı İZLE - Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı İZLE

28 Mart 2019, Perşembe 01:00
Diriliş Ertuğrul 142. bölüm fragmanı İZLE - Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı İZLE

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü yayılandıktan sonra Diriliş Ertuğrul 142. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 142. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un son bölümü ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 141. bölüm yine nefesleri kesti. Ertuğrul Bey, Mergen'in Alıncak tarafından yakalandığını öğrenir ve hem Mergen'i kurtarmak hem de Alıncak ve Beybolat'ı bulup yeğeni Süleyman'ın intikamını almak ister. Dragos üzerinden bir oyun kurarak Alıncak'a ulaşmak isteyen Ertuğrul Bey, daha önce Hülagü Han tarafından gönderilmiş gerçek bir buyruğu Uranos'a vererek onlara iş birliği teklif eder ve buyruğu Alıncak'a götürmesini ister. Bunun karşılığında da Moğollara karşı kalelerini koruyacağını söyler. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 141. bölüm özetiyle birlikte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 142. bölüm fragman bilgileri haberimizde. Öncesinde Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 141. bölüm özetine göz atalım. 
 

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm özeti


Ertuğrul Bey, Mergen'in Alıncak tarafından yakalandığını öğrenir ve hem Mergen'i kurtarmak hem de Alıncak ve Beybolat'ı bulup yeğeni Süleyman'ın intikamını almak ister. Dragos üzerinden bir oyun kurarak Alıncak'a ulaşmak isteyen Ertuğrul Bey, daha önce Hülagü Han tarafından gönderilmiş gerçek bir buyruğu Uranos'a vererek onlara iş birliği teklif eder ve buyruğu Alıncak'a götürmesini ister. Bunun karşılığında da Moğollara karşı kalelerini koruyacağını söyler.

Uranos buyrukla birlikte Alıncak'a giderken Ertuğrul Bey ve Alpleri gizlenerek Alıncak ve Albastı'yı bulur. Mergen'i ellerinden kurtarır fakat Gündüz yaralanır. Peki Gündüz yaşayabilecek mi? Ertuğrul Bey, Albastı ve Alıncak'ı öldürebilecek midir?

 
Dragos elindeki tüm fırsatları kaçırıp çaresiz bir şekilde beklerken yeni bir oyun kurmak ister. Beybolat'ı takip ederek onu gizli bir mahzen de kıstırır ve gerçek Dragos'un kendisi olduğunu açıklar. Babasını Ertuğrul Bey'in öldürdüğünü söyleyerek kışkırtır ve işbirliği teklif eder. Bu görüşmeden yeni bir şer ittifakı oluşur. Peki Dragos'un Beybolat üzerinden yapacağı yeni oyun nelerdir?


Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları


Yönetmen : Metin Günay
Yapımcı : Mehmet Bozdağ 

Oyuncular : Engin Altan Düzyatan , Hande Soral , Nurettin Sönmez , İlker Aksum , Hülya Darcan , Emre Üçtepe , Kerem Beşikoğlu , Ayberk Pekcan , Arif Diren , Burçin Abdullah , Kayra Şenocak , Celal Al-Hakan Serim


Diriliş Ertuğrul 142. bölüm fragmanı


TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 142. bölüm fragmanını izlemek isteyenler için Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"