comScore

Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanı İZLE - Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı İZLE

07 Mart 2019, Perşembe 00:04
Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanı İZLE - Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı İZLE

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölüm yayınlanmasının ardından izleyiciler Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Diriliş Ertuğrul yen bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanına dair tüm bilgiler. 

FutbolArena - Diriliş Ertuğrul 138. bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümünde Hülagü Han'ın Sultan Keykavus'u idam ederek Türk obalarına gözdağı vermek istemesi üzerine komutan Alıncak onu Hülagü Han'a götürerek gözüne girmeyi amaçlıyordu. Ertuğrul Bey ise bu planı bozarak Sultan Keykavus'u kaçırıp, Komutan Alıncak'a büyük bir darbe vurmuştu. Komutan Alıncak, Ertuğrul Bey'den şüphelenip Kayı obasını bassa da Ertuğrul Bey Moğollar'ın arasına soktuğu gizli casusu Mergen sayesinde, Sultan'ı Berke Han'ın kaçırdığına inandırmıştı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümün yayınlanmasının ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Öncesinde Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümüne göz atalım. 
 

Diriliş Ertuğrul 6 Mart 2019 Çarşamba 138. bölüm özeti


Ertuğrul Bey, Alıncak'a Moğollardan çalınan altınları verme sözüyle obasını geri almıştı. Alıncak'ın amacı ise altınları aldıktan sonra Ertuğrul Bey'i öldürmekti. Ertuğrul Bey bu oyunu anlayıp Komutan Alıncak'a yeni bir hamle yapmış ve onlardan kaçırdığı Sultan Keykavus'u onlara teslim edeceğini söylemişti. Komutan Alıncak da tüm itibarı bu meseleye bağlı olduğu için bu durumu mecburen kabul etmişti. Peki, Ertuğrul Bey Sultan Keykavus'u Alıncak'a teslim edecek midir? Selcan ve Sırma arasında yaşanan meselelerden sonra sular duracak mıdır? Söğüt'ü geri alan Ertuğrul Bey'i ne gibi gelişmeler beklemektedir? Ertuğrul Bey'in hamleleriyle köşeye sıkışan Komutan Alıncak'ın yeni hamlesi ne olacaktır? Obasını ve Söğüt'ü geri alan Ertuğrul Bey'e karşı Beybolat ne yapacaktır?


 

Engin Altan Düzyatan röportajı


Amerikan'ın ünlü yayın kuruluşlarından NY1 Noticias, TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'la röportaj yaptı. Engin Altan Düzyatan'ı ünlü aktör ‘Marlon Brando'ya benzeten NY1 Noticias muhabiri gazeteci Adriana Aristizabal, “Diriliş Ertuğrul” dizisinin prodüksiyonunun dünyada sayılı dizilerde kullanıldığını söyledi. Aristizabal, Orta Doğu ve Türkiye'de izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un İslam'ı doğru bir şekilde yansıttığından bahsederek övgü dolu sözler söyledi.
 
“TÜRK MARLON BRANDO”
 
Aristizabal, “Diriliş Ertuğrul, Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihini ve Müslüman olmanın gerçek anlamlarını öğretiyor, ayrıca sizi Türkleri Marlon Brando'su olarak görüyorum” görüşlerinde bulundu. Engin Altan Düzyatan ise "Marlon Brando'nun harika bir aktördü. Ne gariptir ki bu benzetmeyi üniversite zamanında hocam da yapmıştı. Bu iltifatı sizlerden duymak beni gururlandırdı” dedi.
 

Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanı TRT 1


Diriliş Ertuğrul dizisi son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölüm yayınlandıktan sonra Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Diriliş Ertuğrul yen bölüm fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 139. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapıyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"