comScore

Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragmanı İZLE - Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı İZLE

21 Şubat 2019, Perşembe 00:07
Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragmanı İZLE - Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı İZLE

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 136. bölümü izleyenler Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragmanını izlemek için internette aramaya yapmaya başladı. Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti ve Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragman video ve özeti haberimizde. 

FutbolArena - TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölüm yayınlandı. Moğolların korkunç planları nihayetinde Kayı obasını basan Alıncak, mankurtlaştırmak için Osman'ı kaçırtmıştı. İlbilge Hatun'a mektup yazan Ertuğrul Bey ondan destek isteyip Osman hakkında malumat toplamasını istemişti. Aynı zamanda kurduğu bir akıl oyunu ile Lefke kalesini almak isteyen Alıncak'a  da Hülagü Han'ın ağzından sahte bir mektup yazmış, olası bir savaşı durdurmuştu. Diriliş Ertuğrul son bölümde yaşanan bu büyük heyecanın ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragmanıyla birlikte tüm detaylar haberimizde. Öncelikle Diriliş Ertuğrul dizisi son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölüm özetine göz atalım. 
 

Diriliş Ertuğrul dizisi 136. bölüm özeti


Moğolların korkunç planları nihayetinde Kayı obasını basan Alıncak, mankurtlaştırmak için Osman'ı kaçırtmıştı. İlbilge Hatun'a mektup yazan Ertuğrul Bey ondan destek isteyip Osman hakkında malumat toplamasını istemişti. Aynı zamanda kurduğu bir akıl oyunu ile Lefke kalesini almak isteyen Alıncak'a  da Hülagü Han'ın ağzından sahte bir mektup yazmış, olası bir savaşı durdurmuştu. İşbirliği için Lefke kalesine gelen Alıncak'ı da gizlice dinleyen Ertuğrul bu malumatlarla Osman'ın yerini bulmuş fakat Osman, Şaman tarafından zehirlenmişti. Peki, Osman yeniden iyileşebilecek mi?


 
Moğollar sayesinde Söğüt'ün ve Oba'nın yönetimini ele geçiren Beybolat, oyununu sürdürüp, uçbeyi olmasının verdiği güçle Süleyman'ı zindana attırmıştı. Ertuğrul, Beybolat'ın bu tavrı karşısında ne yapacak? Süleyman'ı zindan kurtarıp, obasını selamete kavuşturabilecek mi? Tüm bunların arasında şüphelendiği Zangoç'un gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek mi? Obada zirveye taşınan Sırma ve Selcan gerilimi nereye varacak? Ertuğrul Bey, obasına ve Söğüt'e musallat olan zalim Moğol komutan'ı Alıncak'ı öldürebilecek mi?
 

Engin Altan Düzyatan röportajı


Amerikan'ın ünlü yayın kuruluşlarından NY1 Noticias, TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'la röportaj yaptı.
Engin Altan Düzyatan'ı ünlü aktör ‘Marlon Brando'ya benzeten NY1 Noticias muhabiri gazeteci Adriana Aristizabal, “Diriliş Ertuğrul” dizisinin prodüksiyonunun dünyada sayılı dizilerde kullanıldığını söyledi. Aristizabal, Orta Doğu ve Türkiye'de izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un İslam'ı doğru bir şekilde yansıttığından bahsederek övgü dolu sözler söyledi.
 
“TÜRK MARLON BRANDO”
 
Aristizabal, “Diriliş Ertuğrul, Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihini ve Müslüman olmanın gerçek anlamlarını öğretiyor, ayrıca sizi Türkleri Marlon Brando'su olarak görüyorum” görüşlerinde bulundu. Engin Altan Düzyatan ise "Marlon Brando'nun harika bir aktördü. Ne gariptir ki bu benzetmeyi üniversite zamanında hocam da yapmıştı. Bu iltifatı sizlerden duymak beni gururlandırdı” dedi.
 

Diriliş Ertuğrul TRT 1 137. bölüm fragmanı


Diriliş Ertuğrul dizisi son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölüm yayınlandıktan sonra Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Diriliş Ertuğrul yen bölüm fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 137. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapıyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)