comScore

Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı İZLE - Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı İZLE TRT 1

02 Ocak 2019, Çarşamba 23:57
Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı İZLE - Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı İZLE TRT 1

Diriliş Ertuğrul dizisi 131. bölüm fragmanı son bölümün yayınlanmasının ardından hemen araştırılmaya başlandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümü izleyenler Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilgili tüm bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümüyle ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümünde nefesler kesildi. Öte yandan Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümünü izleyenler hemen Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti ve Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde. 


Diriliş Ertuğrul 2 Ocak 2019 130. bölüm özeti TRT 1


Ertuğrul, toplanan vergilerin Konya'ya götürülürken kafileye Dragos tarafından tuzak kurulacağını Beybolat'a anlatmış ve tedbir almasını istemişti. Beybolat ikna olmamış ve Ertuğrul'un dediği gibi Dragos tuzak kurmuştu. Bu tuzakta ise İlbilge Hatun, Dragos'un yeni adamı Uranos tarafından kaleye kaçırılmıştı. Kaleye kaçırılan İlbilge Hatun'un akıbeti ne olacak? Kaleden kurtarılabilecek mi? Ertuğrul ve Beybolat bu hususta ne yapacak?
 
Dragos yeni hamlesini yapmış ve Ertuğrul'un başına Uranos'u bela etmişti. Uranos, İlbilge'yi kaçırmasının yanı sıra başka ne gibi belalara yol açacak? Ertuğrul, İbnü'l Arabi'nin talebesi Sadreddin-i Konevi'yi Moğolların elinden kurtarıp sağ salim obaya getirmeyi başarmıştı. Ertuğrul, Moğol tehlikesi altındaki diğer alimleri de kurtarmaya muvaffak olabilecek mi? Artuk ise, Emir Bahaeddin'in adamları tarafından tuzak kurulup kaçırılmıştı. Artuk'un akıbeti ne olacak? Ertuğrul onu sağ salim bulabilecek mi? Ertuğrul, tüm bu tuzakları bertaraf edebilecek mi?.


Engin Altan Düzyatan röportajı


Amerikan'ın ünlü yayın kuruluşlarından NY1 Noticias, TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'la röportaj yaptı.
Engin Altan Düzyatan'ı ünlü aktör ‘Marlon Brando'ya benzeten NY1 Noticias muhabiri gazeteci Adriana Aristizabal, “Diriliş Ertuğrul” dizisinin prodüksiyonunun dünyada sayılı dizilerde kullanıldığını söyledi. Aristizabal, Orta Doğu ve Türkiye'de izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un İslam'ı doğru bir şekilde yansıttığından bahsederek övgü dolu sözler söyledi.
 
“TÜRK MARLON BRANDO”
 
Aristizabal, “Diriliş Ertuğrul, Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihini ve Müslüman olmanın gerçek anlamlarını öğretiyor, ayrıca sizi Türkleri Marlon Brando'su olarak görüyorum” görüşlerinde bulundu. Engin Altan Düzyatan ise "Marlon Brando'nun harika bir aktördü. Ne gariptir ki bu benzetmeyi üniversite zamanında hocam da yapmıştı. Bu iltifatı sizlerden duymak beni gururlandırdı” dedi.

Dünyanın birçok ülkesinde izleyiciler tarafından beğenilerek takip edilen Diriliş Ertuğrul, her Çarşamba saat 20.00'de TRT1'de ekrana geliyor.


Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı 


TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümünü izleyenler hemen bölüm sonrasında internet ortamında Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı olan Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanını izlemek için arama yapmaya başladı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı yayınlandı mı şeklinde arama yapanlar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.