comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dinamo Kiev teknik direktörü Rebrov'dan Beşiktaşlıları çıldırtan açıklama

07 Aralık 2016, Çarşamba 01:36
Dinamo Kiev teknik direktörü Rebrov'dan Beşiktaşlıları çıldırtan açıklama

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Sergei Rebrov, Beşiktaş maçının ardından hakem hakkında konuştu. 

FutbolArena - Dinamo Kiev Teknik Direktörü Sergei Rebrov, Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada siyah beyazlı taraftarları kızdıran sözler sarfetti. 

"HER ŞEYİ HAKEME BAĞLAMAK OLMAZ."
Dinamo Kiev Teknik Direktörü Rebrov maçın ardından yaptığı açıklamada, "Kırmızı kart olduğunda durum zaten 1-0'dı. Her şeyi hakemle ilişkilendirmek doğru olmaz. Farklı kazandık ve mutluyuz. Maçta her şey bizim lehimize gelişti. Güzel bir gece oldu. Hakemin adaletsizlik yaptığını düşünmüyorum." dedi. 

"BEŞİKTAŞ KAYBETMEYİ HAK ETMEDİ."

Rebrov maçın ardından düzenlenen basın toplantısında ise bambaşka açıklamalar yaptı: Beşiktaş'ın takım halinde oynayarak maça başladığını belirterek, "Beşiktaş mücadeleyi kaybetmeyi hak etmedi." dedi.

Kendileri açısından güzel maçlardan birini ortaya koyduklarını kaydeden Rebrov, "Önceki maçları da kazanabilirdik ama maalesef olmadı. İyi maç ortaya koyduk." ifadelerini kullandı.

Karşılaşmada Beşiktaş aleyhine iki kırmızı kart gösteren ve bir de penaltı veren hakem Craig Thomson'un yönetimini değerlendiren Serhiy Rebrov, "Kırmızı kart oldu. Ben adaletsizlik olduğunu görmedim. Haksızlık yaptığını düşünmüyorum." diye konuştu.

Bir Türk basın mensubunun sadece Beşiktaşlı taraftarların yaptıklarını anlatmasıyla ilgili soru üzerine Rebrov, "Bu soruyu çeviri olmadan anladım. Ben bu duruma bir şey yapamam." değerlendirmesinde bulundu

 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!