comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dilmen'den canlı yayında flaş açıklamalar

19 Eylül 2016, Pazartesi 22:40
Dilmen'den canlı yayında flaş açıklamalar

Rıdvan Dilmen, Kasımpaşa - Fenerbahçe maçının ardından 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, Kasımpaşa'yı 5-1 mağlup ettiği maçın ardından NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen canlı yayında oldukça önemli açıklamalarda bulundu. 

"FENERBAHÇE 3 TEMMUZ RUHUNU YAKALAMALI."
Kasımpaşa galibiyetinin önemli olduğunu fakat işte beklenen Fenerbahçe gibi manşetlerin yanlış olacağını söyleyen Rıdvan Dilmen, sorunun temelde yattığını vurguladı. 

Dilmen, "Bu maç Fenerbahçe için skor maçıydı. Fazlasıyla skor elde etti. Ancak sorun farklı. Fenerbahçe 3 Temmuz ruhunu yeniden yakalamalı. Herkesin Fenerbahçe formasının ne kadar yüce olduğunun bilinmesi lazım. Gelen oyuncular önce Fenerbahçe'nin tarihini öğrenecekler.  Ben mesela Ozan'ın bu armadaki yeşil ne bunu bildiğini sanmıyorum.Armayı anlatmak lazım." dedi. 

VAN PERSİE ANTRENMANLARA BİLE ÇIKARILMAMALI.

Rıdvan Dilmen, Fenerrbahçe taraftarlarının artık Van Persie'yi silmeleri gerektiğini ve Hollandalı yıldızın idmanlara dahi çıkarılmamasını, Fenerbahçe'ye zarar verdiğini dile getirdi. 

Açıklamalarının devamı şu şekilde:

"Tüm Fenerbahçeli taraftarlar ve başkan lütfen artık Van Persie'yi silsinler ve zarar ettik desinler. Fenerbahçe de Beşiktaş gibi maça hızlı başlamalı. 45-50 metrede al gülüm ver gülüm ile başlıyorlar maça. Herkes Ersun Yanal dönemini söylüyor. O sezon 74 puan almış Fenerbahçe. İsmail Kartal ve Vitor Pereria da 74 puan almış. Ersun Yanal'ın şampiyon olduğu zaman Beşiktaş ve Galatasaray diptelerdi."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.