comScore

Diego Maradona yine ortalığı karıştırdı

08 Eylül 2018, Cumartesi 02:21
Diego Maradona yine ortalığı karıştırdı

Diego Maradona'nın Meksika 2. Lig takımlarınadan Dorados'ta teknik direktörlük görevine getirilmesi, başkanlığını yürüttüğü Dinamo Brest'i önce karıştırdı, sonrasında bir basın bildirisi yayınlandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Arjantin futbolunun efsane isimlerinden Maradona'nın Meksika 2. lig takımlarından Dorados'un teknik direktörlük görevine getirmesi Belarus'u karıştırdı.  Meksika İkinci Lig ekiplerinden Dorados, 57 yaşındaki Maradona için sosyal medya hesabından "hoş geldin" mesajı ve kısa bir görüntü paylaştı.

Öte yandan bir süredir Belarus kulüplerinden Dinamo Brest'in başkanlık görevini yürüten Maradona'nın menajeri, Dorados'un teknik direktörlüğü yanı sıra Maradona'nın Belarus'taki işine de devam edeceğini söyledi. Ancak Dinamo Brest kulübü bir anda ülkeden ayrılarak Meksika'ya giden Maradona'nın şaşkınlığını yaşadı. Sonrasında ise kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yapıldı. 
"MARADONA'YI BEKLİYORUZ"

Dinamo Brest kulübü basın sözcüsü Olga Hizinkova yaptığı açıklamada, "Maradona Brest'ten ayrıldı ve tekrar geri dönmedi. Bu hafta onu bekliyoruz ve beklemeye devam ediyoruz. Hakkında birçok dedikodu var. Durumun açığa kavuşması için Maradona'nın avukatları ve menajerleriyle görüşeceğiz. Görüşme yapmadan önce bir şey söyleyemem." 

Bu gelişmenin ardından ise Dinamo Brest kulübünün resmi internet sitesinden yapılan bildiride, anlaşmaya göre Maradona'nun yurt dışında farklı görevlerde çalışabileceği maddesinin yer aldığı belirtildi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"