comScore

Galatasaray Galatasaray

Didier Drogba yeniden Galatasaray'a dönecek mi?

05 Ocak 2017, Perşembe 11:24
Didier Drogba yeniden Galatasaray'a dönecek mi?

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'a Didier Drogba'nın teklif edildiği ileri sürüldü. Son dakika Galatasaray transfer haberleri.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken ortaya atılan iddia taraftarları heyecanlandırdı. Sarı kırmızılı takımda kısa bir süre forma giymesine rağmen iz bırakan oyunculardan olan Didier Drogba'nın yeniden transferi gündeme geldi.

Takvim'de yer alan habere göre; Alınan bilgilere göre ekim ayı sonunda ABD takımlarından Montreal Impact ile sözleşmesini fesheden 38 yaşındaki futbolcu Sarı-Kırmızılı yönetime teklif edildi. Drogba'nın menajeri Thierno Seydi'nin önceki gün Galatasaray'la temasa geçtiği ve "Drogba hala futbola aç ve kariyerini sürdürmek istiyor. Galatasaray'la çok özel bir bağı var. Sezon sonuna kadar seve seve sizinle birlikte olur" dediği öğrenildi.
RIEKERINK: ÖNEMLİ OLAN YAŞI DEĞİL

Galatasaray yönetiminin bu sürpriz öneri sonrasına büyük şaşkınlık yaşadığı ve menajer Thierno Seydi'den düşünmek için süre istediği ifade edildi. Sarı-Kırmızılılar'ın konuyu teknik direktör Jan Riekerink'e aktardığı ve Hollandalı hocanın, "Yaşı önemli değil. Önemli olan fiziki durumu. Gerekli aşartırmaları yapacağım" ifadesini kullandığı belirlendi. Şu anda birçok forvetle temas halinde olan yönetimin Drogba konusunda vereceği yanıt merakla bekleniyor.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)