comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dick Advocaat'tan Volkan Şen açıklaması

28 Eylül 2016, Çarşamba 15:01
Dick Advocaat'tan Volkan Şen açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Feyenoord maçı öncesinde konuştu.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Feyenoord ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de teknik direktör Dick Advocaat ve kaptan Volkan Demirel basın toplantısı düzenledi. 

Volkan Demirel'in açıklamaları:
"BİZİM NE YAPACAĞIMIZ ÖNEMLİ"


"Feyenoord ile ilgili hocamız bize gerekli bilgileri verdi. Arkadaşlarımızla da sürekli konuşuyoruz. Taraftarlarımızın istediği durumda değiliz ama onun için çalışıyoruz. Feyenoord'u da mağlup etmek istiyoruz. Rakibin performansından çok bizim ne yapacağımız önemli. Taraftarımızın önünde gücümüzü herkes biliyor. Yediğimiz gollerin şanssızlık olduğunu düşünüyorum. Savunmada veya benim kaleciliğimde problem olduğuna inanmıyorum. Takımımızda kötü bir ortam yok. Bu formanın ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz. İçeride herhangi bir sıkıntı yok."

Dick Advocaat'ın açıklamaları:

"ROTASYON YAPACAK DURUMUMUZ YOK"


"Şu anda rotasyon yapabilecek bir durumda değiliz. Feyenoord maçında da en iyi oyuncular sahada olacak. Manchester United bu grubun en iyi takımı. Diğer 3 takım bana göe 2.'lik için mücadele edecek. Biz yarın kazanmalıyız. Eğer kazanamazsak işleri zora sokarız."

"SON VURUŞLAR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

"Benim için duygusal bir maç olmayacak. Sadece hepimizin nereye gideceğimizi görmesi açısından önemli bir maç olacak. Feyenoord'un Avrupa karnesini biliyoruz ama bu maçta bizim ne yapacağımız önemli. on 2 maçta 15 poziyona girdik ve 7 gol attık. Kalemizde de sadece 2 gol gördük. Bunda sorun olan şey nedir? Eleştirlerinizde haklı olduğunuz tek nokta, son vuruşlarımız. Çok fazla pozisyona girip kaçırıyoruz. Bu konuda çalışacağız."

"VOLKAN ŞEN KENDİNİ GELİŞTİRMELİ"

"Volkan Şen'den çok memnunuz sadece son vuruş ve son paslar hariç. Bu konuda kendini geliştirmesi gerekiyor. Tek sorunu bu. Fenerbahçe'de olduğum için çok şanslıyım. Herkese bu şans verilmiyor. Kariyerimin son adımı olarak burayı seçtim. Van Persie'yi oynatıp oynatmayacağımı yarın göreceğiz."


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.