comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dick Advocaat'tan Gaziantepspor maçı sonrası açıklama

26 Şubat 2017, Pazar 22:07
Dick Advocaat'tan Gaziantepspor maçı sonrası açıklama

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Gaziantepspor maçının ardından takımın kötü gidişatı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Gaziantepspor maçının ardından konuştu. 

"MÜCADELE YETMİYOR"
"Zor bir dönemden geçiyoruz. Bunu hepimiz biliyoruz. Ancak oyuncularımın gayretinden ve mücadelesinden şikayet edemem. Ancak bu seviyede sadece mücadele ve gayret yetmiyor."

"MAÇ KAZANMALIYIZ"

"Maç kazanarak özgüvenimizi geri kazanabiliriz. En önemli noktası maçlardan galibiyetle ayrılmaktır. Tersi değildir. Tersi oldukça kazanamazsanız. Sadece çalışmak yetmiyor. Çok daha iyisini yapmalıyız."

ALPER - JOSEF DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA

Hollandalı teknik adam maçın sonlarına doğru Alper - Josef değişikliği hakkında da konuşurken, "Kanat oyuncusunu da çıkardık. Bir forvet oyuncusunu da çıkardık. Alper yorgundu. Josef'in kafa gollerinde etkili olabileceğini ve bu şekilde gol bulabileceğini düşündük."

"YÜRÜYEN BEN DEĞİLİM."

Dick Advocaat takımın performansı hakkında ise basın toplantısında tepki çeken bir açıklama yaptı. Hollandalı teknik adam, "Bende özgüven eksikliği yok. Sahada yürüyen ben değilim. Oyunculara sorun." diye konuştu. 
 

Dick Advocaat'tan Gaziantepspor maçı sonrası istifa açıklaması


Hollandalı teknik adam Gaziantepspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında istifa edecek misiniz yönündeki soruya, "Bunu bana değil, yönetime sorun. Tek bir şey biliyorum. Bu konudaki kararı basın vermez." yanıtını verdi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)