comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Dick Advocaat'tan daha iyisi bulunur"

20 Şubat 2017, Pazartesi 09:41

Spor yorumcusu İlker Yağcıoğlu, Fenerbahçe'nin teknik direktör Dick Advocaat ile yolları ayırması gerektiğini dile getirdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa ile sahasında golsüz berabere kalan Fenerbahçe'de teknik direktör Dick Advocaat'ın geleceği tartışılıyor. Spor yorumcusu İlker Yağcıoğlu, Hollandalı teknik adamla yolların ayrılması gerektiğini ifade etti.

Takvim Gazetesi'nde görüşlerini belirten İlker Yağcıoğlu, sarı lacivertlilerin Dick Advocaat'tan daha iyi bir teknik direktör getirecek gücü olduğunu söyledi. İşte Yağcıoğlu'nun yazısından bir bölüm:
"FENERBAHÇE'NİN TEK KURTULUŞ YOLU"

"Telaş içinde stres altında ve acemice hatalar yaparak maçları kazanamazsınız.

Bu beraberliğin ardından Fenerbahçe'nin artık şampiyonluk şansı yok gibi. Teknik Direktör Advocaat da "Yerime daha iyi birini bulurlarsa getirsinler" demiş. Hiç merak etmesin. Ondan çok daha iyileri bu takıma hoca olarak geldi. Fenerbahçe ondan çok daha iyisini bulacaktır. Fenerbahçe kulübünün böyle bir kapasitesi her zaman vardır.

Bu saatten sonra yapılacak olan da gerçeği kabul edip şimdiden önümüzdeki yılın planlarının hazırlanmasıdır.

Önce yeni bir teknik direktör bulup şimdiden anlaşıp o teknik direktörün istediği oyuncuları transfer ederek yeni sezona hazırlanmak Fenerbahçe'nin tek kurtuluş yoludur.

Bekleyip göreceğiz..."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)