comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dick Advocaat istifayı reddediyor!

28 Şubat 2017, Salı 09:36
Dick Advocaat istifayı reddediyor!

Spor Toto Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi'nde alınan kötü sonuçlardan sonra istifası beklenen Dick Advocaat, tam aksine istifa etmeyeceği öğrenildi

FutbolArena - Fenerbahçe'li taraftarlar tarafından istifası istenen Hollandalı çalıştırıcı Dick Advocaat'ın istifayı düşünmediği öğrenildi. Spor Toto Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi'nde alınan kötü sonuçlardan sonra istifası beklenen Dick Advocaat, tam aksine istifa etmeyeceği öğrenildi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'de arka arkaya alınan kötü sonuçlara rağmen Teknik Direktör Dick Advocaat, halen görevinin başında. Sarı-lacivertli kulübe para için gelmediğini ve tazminat beklentisi olmadığını defalarca ifade eden deneyimli çalıştırıcı başarısızlığa rağmen o halde neden istifa etmiyor.
İSTİFA ETMİŞTİ, YÖNETİCİLER GERİ DÖNDÜRDÜ!

Aslında Advocaat, aylar önce istifasını verdi. İlk yarının son maçı olan ve 3-0 kazanılan Trabzonspor karşılaşması öncesi bunu yönetime iletti. Başkan Aziz Yıldırım'ın bu maç öncesi takım ile toplantı yapması hocası çok kızdırmıştı. "Burada bana ihtiyaç yok" diyerek işi bırakan Advocaat'ı yöneticiler ikna etti. İşine karışılmayacağı, devre arası transfer yapılacağı ve her şeyin istediği gibi olacağı sözü verildi. Ligin ikinci haftasından bu yana orta sahaya oyuncu alınması gerektiğini ifade eden deneyimli teknik adam aynı kadro ile ikinci yarıya başladı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)