comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dick Advocaat ile Aziz Yıldırım zirvesi

16 Ekim 2016, Pazar 22:40
Dick Advocaat ile Aziz Yıldırım zirvesi

Advocaat'ın, Alanyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamalardan rahatsız olan Aziz Yıldırım, Hollandalı teknik adamın durumuyla alakalı yönetimle görüştü. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin, Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından teknik direktör Advocaat'ın açıklamaları yönetimi rahatsız etti. 

ADVOCAAT'IN AÇIKLAMALARI AZİZ YILDIRIM'I RAHATSIZ ETTİ
Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'ın, Alanyaspor maçının ardından basın toplantısında "Yönetim daha iyi birisini bulursa devam edebilir" şeklinde yaptığı açıklama başkan Aziz Yıldırım'ı rahatsız etti. 

Hollandalı çalıştırıcının açıklamalarından rahatsız olan Aziz Yıldırım, bugün kulüp yöneticilerle bir araya gelerek Advocaat'ın durumunu değerlendirdi. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre; Hollandalı teknik adamla ilgili bir ayrılık kararı alınmadı. Sarı lacivertliler, Dick Advocaat ile yoluna devam edecek.

AZİZ YILDIRIM NE YAPTI?
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Alanyaspor karşılaşmasını televizyondan izledi. Maçın ardından yönetici arkadaşlarıyla yaptığı kısa bir değerlendirme sonrası saat 21:00 gibi kulüpten ayrılmıştı.

ADVOCAAT NE DEMİŞTİ?

Hollandalı teknik direktör Alanyaspor maçının ardından basın toplantısında "Aralarda Hollanda'ya gitmeye devam edeceğim. Daha önceden ayarlanmış bazı hastane randevularım vardı. İşlerimi de hallettim. Kontratımda böyle bir madde olmasa yönetim izin vermezdi zaten. Ayrıca şunu söylemeliyim ki, kulübümüz daha iyisini bulabilirse, devam edebilirler. Ben kendim için değil, kulüp için buradayım." açıklamasını yapmıştı ve bu sözler kafaları karıştırdı. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.