comScore

Dick Advocaat Fenerbahçe'de kalacak mı? Süre isteme sebebi

08 Şubat 2017, Çarşamba 23:05
Dick Advocaat Fenerbahçe'de kalacak mı? Süre isteme sebebi

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın 1 yıl yeni sözleşme teklifinde bulunduğu Dick Advocaat'ın önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olurken, Hollandalı teknik adamın süre isteme sebebi de ortaya çıktı. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Asbaşkan Şekip Mosturoğlu FB TV'de konuk olduğu programda Aziz Yıldırım'ın Advocaat'a 1 yıllık teklifte bulunduğu ve Hollandalı teknik adamın da bunun için süre istediğini söyledi. 

Advocaat'ın önümüzdeki sezon da Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı merak konusu olurken, Hollandalı teknik adamın Fenerbahçe'de geleceğiyle ilgili vereceği karar tamamiyle ailesine bağlı. 
 

Advocaat yeni sezonda Fenerbahçe'de kalacak mı?


Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın 1 yıl sözleşme teklifinde bulunduğu ve buna karşılık süre isteyen Hollandalı teknik adam Dick Advocaat'nın sarı lacivertlilerde kalıp kalmayacağı ailesine bağlı. Aziz Yıldırım'dan gelen teklifin Advocaat için sürpriz olduğu ve Hollandalı teknik adamın bunu yakın çevresine söylediği öğrenilirken, kararı ise ailesiyle birlikte verecek. 
OTELDE KALIYOR

Lige verilen aralarda sık sık Hollanda'ya giden teknik direktör Fenerbahçe Teknik Dirketörü Advocaat'ın ailesi İstanbul'da değil ve kendisi de otelde kalıyor. İstanbul'da yaşanan terör olayları nedeniyle ailesini ayrı tutan Hollandalı teknik adam, Fenerbahçe'den gelen teklifi ülkesinde ailesiyle birlikte değerlendirerek ona göre karar verecek. 

ŞEKİP MOSTUROĞLU NE SÖYLEMİŞTİ?

“Başkan Advocaat'a 1 yıllık teklif yaptı. O da düşünmek için süre istedi. Advocaat burayı çok seviyor. Yaşanan olaylardan ötürü falan ayrılacak gibi iddialar var. Ayrıca düşünmek lazım, Van Persie gibi Advocaat gibi isimler gelmezse kim gelecek Türkiye'ye? Bunu da bir düşünmek gerekiyor.”

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"