comScore

Galatasaray Galatasaray

Diarra'nın menajerinden Galatasaray'a çok sert yanıt

06 Eylül 2016, Salı 14:00
Diarra'nın menajerinden Galatasaray'a çok sert yanıt

Diarra'nın menajerinden Galatasaray yönetimine çok sert yanıt geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ile Diarra arasındaki transferi defteri kapanmasına rağmen iki taraf arasındaki atışmalar devam ediyor. 

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Diarra'nın ekstra istekleri çıktı. 30 bin euro'luk ev, 150 bin euro'luk iki araba istedi. Böyle bir şey konuşmamıştık. Bu yüzden transferinden vazgeçtik." ifadelerini kullandı. 
DIARRA'NIN MENAJERİNDEN SERT YANIT

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun bu açıklamalarına Diarra'nın menajerinden ise sert bir yanıt geldi. Fransız yıldızın menajeri Foot Mercato'ya yaptığı açıklamada, "Galatasaray henüz olmamış ve olgunlaşma sürecindeki bir transferi açıkladığı için, bu anlaşma gerçekleşmeyince herhalde kendi başarısızlığını örtmeye çalışıyor.

"BU ADAMLARDAN RAHATSIZIM"

Galatasaray'ın yaptığı teklifi Diarra'nın kabul etmediğini söyleyen Fransız yıldızın menajeri, "Bizim önümüzde bir teklif sundular. Diarra bunu kabul etmedi. İkna olmadı. Şimdi de Diarra'yı ikna edemeyen kişiler çıkıp böyle şeyler konuşuyor. Sanırım kendi başarısızlıklarını düzeltmeye çalışıyorlar. Bu adamlardan rahatısızım." sözlerine yer verdi. 


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.