comScore

Di Maria'ya f. off cezası gelecek mi? UEFA'dan açıklama

13 Şubat 2019, Çarşamba 19:23
Di Maria'ya f. off cezası gelecek mi? UEFA'dan açıklama

PSG'nin, Manchester United'ı mağlup ettiği maçta İngiliz taraftarlara "F.. off" diye bağıran Di Maria'ya karşı UEFA'dan ceza gelip gelmeyeceği belli oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United ile PSG arasında oynanan maçta, gol sonrasında Di Maria'nın Manchester United taraftarlarına doğru "F. off" diye bağırması gecenin konusu oldu. 

Bu olayın ardından Di Maria'ya ceza gelip gelmeyeceği konuşulurken, UEFA tarafından yıldız futbolcuya herhangi bir yaptırım uygulanmayacağı açıklandı. 
UEFA'dan Di Maria'ya ceza gelecek mi? sorusunun yanıtı da belli oldu. PSG'nin, Manchester United deplasmanında galip geldiği maçta gollerin asistini yapan Di Maria, 2. golün ardından taraftarlara doğru "F off" diye bağırmıştı. (Mirror) Manchester United tribünlerinden ise Di Maria'ya doğru bira şişesi atıldı.

DI MARİA NELER SÖYLEDİ? 

Kolay bir maç değildi. Ancak bizi neyin beklediğini biliyordum. Ben Manchester United ve kulüp çalışanları hakında daha önce kötü bir şey söylemedim. Sadece antrenörle sorun yaşadım. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)