comScore

Deschamps'tan Türkiye sözleri: "İyi bir zaman olmadı."

28 Mart 2019, Perşembe 07:44
Deschamps'tan Türkiye sözleri:

Fransa Teknik Direktörü Deschamps, Haziran ayında A Milli takımımızla oynayacakları maç hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Euro 2020 elemelerinde A milli takımın gruptaki rakiplerinden Fransa'nın teknik direktörü Deschamps, Haziran ayında oynananacak olan Türkiye maçı hakkında konuştu.

A Milli takımımızla birlikte grupta 6 puan yapan diğer takım olan Fransa'nın teknik direktörü Deschamps, Türkiye'deki atmosfer ve fikstürden bahsetti. 
"TÜRKİYE'DE BİZİN NEYİ BEKLEDİĞİNİ BİLİYORUZ"

Fransa Teknik Direktörü Deschamps, Haziran ayında Türkiye ile oynayacakları maç hakkında, "Haziran ayında ne olacağını bilmiyorum. Bizim için tabi ki uygun bir zaman olmadı. Çünkü sezon sonu. Bizi Türkiye'de neyin beklediğini biliyoruz. Türkiye'de ateşli bir atmosfer olacak. Ondan sonra Andorra'ya karşı sentetik çimde oynayacağız. Tabi ki bu 2 maçın planı farklı olacaktır. Öncelikle Türkiye'ye odaklanacağız." ifadelerini kullandı. FRANSA'NIN DURUMU HAKKINDA

Deschamps takımın durumu hakkında ise, "Her zaman daha iyisini yapoabiliriz. İzlanda'ya karşı 4 gol atmamıza rağmen 9 veya 10 şans bulduk. Ancak buna rağmen farklı galip geldik ve oyuncularım oynadıkları futboldan zevk aldı. Giroud için de mutluyum. Kişisel kariyeri için olumlu bir dönemden geçiyor. Tabi ki Mbappe ve Griezmann ile uyumundan da mutluyum." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.