comScore

Derya Şensoy kimdir, kaç yaşında? Derya Şensoy bikili halie ile görüntülendi (Derya Şensoy İnstagram hesabı)

07 Temmuz 2018, Cumartesi 10:46
Derya Şensoy kimdir, kaç yaşında? Derya Şensoy bikili halie ile görüntülendi (Derya Şensoy İnstagram hesabı)

Sarp Levendoğlu ile birlikte olan olan ünlü sinema ve dizi oyuncusu Derya Şensoy bikilini görüntülendi. Derya Şensoy'un bikili hali görenleri şaşırttı. Kiloları ile dikkat çeken Derya Şensoy bikili görüntülendi. Derya Şensoy kimdir, kaç yaşında. Derya Şensoy kiminle birlikte? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Ünlü oyuncu Derya Şensoy 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sarp Levendoğlu ile birlikte gözlerden uzak bir tatil sürdürüyor. Derya Şensoy birlikte olduğu sevgilisi Sarp Levendoğlu ile birlikte Datça'da görüntülendi. Güzel oyuncunun son hali ise görenleri şaşırttı. Aldığı kilolar ile dikkat çeken Derya Şensoy kendisini çeken gazetecileri göründe oldukça sinirlendi.


Derya Şensoy kimdir, kaç yaşında? Derya Şensoy bikinili görüntülendi


Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu ile birlikte olan Derya Şensoy kameralara bikili hali ile takıldı. Datça'da sevgilisi ile sakin ve gözlerden uzak bir tatil yapma kararı alan Derya Şensoy gazetecilerin objektifine yakalandı. Derya Şensoy'un son hali oldukça şaşırttı. Aldığı kilolar ile dikkat çeken Derya Şensoy'un bikili hali sosyal medyada günün konusu oldu. Görüntülendiğini anlayan ünlü oyuncu Derya Şensoy oldukça sinirlendiği görüldü.

DERYA ŞENSOY'UN İNSTAGRAM PAYLAŞIMLARINA BAKMAK İÇİN TIKLAYIN


Derya Şensoy kimdir, Derya Şensoy'un babası kim?


7 Şubat 1980 tarihinde İstanbul'da doğan Derya Şensoy'un tam adı Neriman Derya Şensoy'dur. Babası ünlü tiyatrocu Ferhan Şensoy olan Derya Şensoy'un anne ve babaları 2004 yılında boşanmıştır. 2 kardeş olan Derya Şensoy'un bir de ablası vardır.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"