comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Derin Futbol'da Beşiktaş'ın liderliği sonrası Abdülkerim Durmaz'ın marş tepkisi

23 Ocak 2017, Pazartesi 23:11
Derin Futbol'da Beşiktaş'ın liderliği sonrası Abdülkerim Durmaz'ın marş tepkisi

Alanyaspor - Beşiktaş maçının ardından yayınlanan Derin Futbol'da Beşiktaş marşı çalınca ilginç bir manzara ortaya çıktı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 18. haftanın kapanış maçında Beşiktaş deplasmanda Alanyaspor'u 4-1 mağlup ederek ligin yeni lideri oldu. 


Beyaz TV Derin Futbol 23 Ocak Alanyaspor - Beşiktaş maçı


Beşiktaş'ın, Alanyaspor'u 4-1 mağlup ettiği maçın ardından Derin Futbol stüdyolarında ilginç bir an yaşandı. Programın moderatörü Ertem Şener üst üste Beşiktaş marşı çalınca Derin Futbol stüdyolarında yorumcu Abdülkerim Durmaz'dan çarpıcı bir yorum geldi.

Daha önce de stüdyoda sık sık Beşiktaş marşının çalınmasından şikayet eden Abdülkerim Durmaz, "Fenerbahçe olmasaydı Beşiktaş lider olamazdı. Fenerbahçe'nin sayesinde lider oldu. Ayrıca ne bu marş sevdası? Gören de Beşiktaş şampiyon oldu der." şeklinde sitem etti. 
BEŞİKTAŞ İLK HAFTADAN BU YANA YENİDEN LİDER 

Spor Toto Süper Lig'de bu sezon ilk hafta Alanyaspor'u 4-1 mağlup ettiği maçta ligde liderliğe yükselen Beşiktaş, 1. haftadan bu yana hiç lider olamamıştı. 

Siyah beyazlılar 18. haftada yine Alanyaspor ile oynadığı ve ligin ilk yarısında olduğu gibi 4-1 kazandığı maçın ardından liderlik koltuğuna oturdu. 

Spor Toto Süper Lig'de 3. haftadan bu yana zirvedeki yerini koruyan Başakşehir, uzun bir aradan sonra liderlik koltuğunu Beşiktaş'a kaptırdı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"