comScore

Galatasaray Galatasaray

Derbi öncesi herkes edebiyle otursun en başta bazı kulüplerin resmi hesapları ortamı germesin CAMDAN EVDE OTURUYORSUN susmayı bil.

26 Şubat 2017, Pazar 16:13
Derbi öncesi herkes edebiyle otursun en başta bazı kulüplerin resmi hesapları ortamı germesin CAMDAN EVDE OTURUYORSUN susmayı bil.

Galatasaray kulübü derbi öncesinde Beşiktaş'a göndermede bulundu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesinde sarı kırmızılı kulüpten ezeli rakibi Beşiktaş'a yıldız göndermesi geldi. 


Galatasaray'dan Beşiktaş'a yıldız göndermesi


Spor Toto Süper Lig 22. haftasında oynanacak Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesinde sarı kırmızılı kulüpten ezeli rakibi Beşiktaş'a gönderme geldi. Galatasaray kulübünün resmi sosyal medya hesabı yaptığı son paylaşımda "Gerçekleriniz bizim için RETRO. Farkın farkındayız." ifadesini kullanırken, paylaşımın fotoğrafında 2 yıldızlı Galatasaray formasını kullandı. 

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan bu paylaşım şu anda 2 yıldızı ve 14 şampiyonluğu bulunan Beşiktaş'a ince bir gönderme olarak algılandı. 
TURGAY DEMİR'DEN GALATASARAY'A YILDIZ CEVABI!

Fotomaç Gazetesi yazarı ve A Spor yorumcusu Turgay Demir, Galatasaray'ın paylaşımından birkaç saat sonra sosyal medya hesabından cevap niteliğinde bir paylaşım yaptı. 

Turgay Demir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yıllar öncesine ait bir gazete küpürünün fotoğrafını kullanarak Süleyman Seba'nın "Beşiktaş'ta hiç haram kupa yoktur." ifadeleriyle sarı kırmızılı camianın mesajına bir nevi cevap niteliğinde göndermede bulundu. 

Turgay Demir daha sonra bir paylaşımda daha bulunarak, "Derbi öncesi herkes edebiyle otursun en başta bazı kulüplerin resmi hesapları ortamı germesin. Camdan, evde oturuyorsun. Susmayı bil." ifadelerini kullandı. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)