comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Derbi öncesi Beşiktaş yönetiminden dev ödeme

04 Şubat 2017, Cumartesi 10:03
Derbi öncesi Beşiktaş yönetiminden dev ödeme

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu mücadelesinde sahasında Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Beşiktaş'ta yönetim karşılaşma öncesinde oyunculara alacaklarını ödedi.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi, Fenerbahçe derbisi öncesi toplamda 20 Milyon TL'yi bulan ödeme gerçekleştirmesi oyuncuların yüzlerini güldürdü.

Fanatik Gazetesinde yer alan habere göre, Bu mücadele öncesinde adeta Nevzat Demir Tesisleri'nde kamp kuran Başkan Fikret Orman, hafta boyunca oyuncularının çalışmalarını yönetimdeki kurmaylarıyla birlikte takip edip direkt olarak yıldızlara özgüven aşıladı. Fikret Orman, manevi destekle de yetinmeyerek dün futbolcuları sevindirdi. Siyah-Beyazlılar'ın 1 numarası, tüm oyuncuların maaşları ve primlerini hesaplarına yatırdı. Bu gelişmenin ardından kulübün kasasından tam 20 milyon TL'nin çıktığı bildirildi.
PRİM MİKTARI BUGÜN BELLİ OLACAK

Dev maç öncesinde yönetimden gelen bu hamle sonrasında keyiflenen Siyah-Beyazlı futbolcularda moraller, prim haberi sonrasında daha da arttı. İlk etapta bu maç için ekstra bir prim vermeme kararı alan yönetim, Başkan Fikret Orman'ın talimatı sonrasında bu konuda geri adım attı. Oyunculara dağıtılacak miktarın bugün yapılacak duyuruyla belli olacağı belirtildi. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)