comScore

Deontay Wilder - Luis Ortiz boks maçını kim kazandı? (Wilder Ortiz maçı İZLE)

24 Kasım 2019, Pazar 10:34
Deontay Wilder - Luis Ortiz boks maçını kim kazandı? (Wilder Ortiz maçı İZLE)

Deontay Wilder - Luis Ortiz maçını kim kazandı, Deontay Wilder - Luis Ortiz maçını izle, Deontay Wilder - Luis Ortiz sonucu gibi aramaların yanıtları haberimizde.

Deontay Wilder - Luis Ortiz maçının sonucu belli oldu! Dünya Konseyi ağır sıklet unvan maçında Wilder - Ortiz ile sabaha karşı mücadele etti. Daha önce kemerini 9 kez korumayı başaran Wilder, Muhammed Ali'nin 10 seferlik kemer koruma rekoruna ortak olmak için Ortiz'in karşısına çıktı. Wilder - Ortiz maçını kim kazandı, Wilder - Ortiz özeti, Wilder - Ortiz izle, Wilder - Ortiz maçının sonucu gibi aramaların aynıtlarını derledik. 
 

Wilder - Ortiz maçını kim kazandı? Wilder - Ortiz maçını İZLE


Las Vegas'ta gerçekleştirilen dev organizasyonda sabaha karşı ringe çıkan Wilder - Ortiz ikilisinin maçını kazanan Wilder oldu. Kemeri 10. kez korumayı başaran Wilder, böylece Muhammed Ali'nin 10 maçlık unvan koruma rekoruna da ortak oldu. Wilder, Ortiz karşısında üstünlüğünü her rauntta gösterirken, 7. rauntta nakavt ile maçı kazanan taraf oldu. 

WILDER - ORTIZ MAÇINI İZLEMEK İÇİN TIKLA!


Deontay Wilder kimdir, kaç yaşında?


Deontay Leshun Wilder (d. 22 Ekim 1985; Tuscaloosa, Alabama), Amerikalı profesyonel boksör. Şu anki WBC dünya ağır siklet şampiyonu ve 2008 Yaz Olimpiyatları bronz madalya sahibi. "Bronz Bombacı" Lakaplı Wilder, % 97 'lik K.O oranına sahiptir.

Wilder, Ekim 2005 yılında boks'a başladı. 2007 yılına gelindiğinde Ulusal Altın Eldiven'i kazandı ve 91Kg(201 lb) de ABD şampiyonluğu yaşadı.

Wilder'in bu spora başlamasında ki asıl sebep yürüme engelli doğacağı kızını iyileştirebilmek icin çok para kazanmaktı. Kazandığı paralarla kızını tedavi ettirdi.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!