comScore

Deontay Wilder - Luis Ortiz boks maçı canlı izle (DMax canlı şifresiz izle)

24 Kasım 2019, Pazar 00:18
Deontay Wilder - Luis Ortiz boks maçı canlı izle (DMax canlı şifresiz izle)

Deontay Wilder ile Luis Ortiz, Dünya Boks Konseyi ağır sıklet maçında karşı karşıya gelecek. Deontay Wilder - Luis Ortiz maçı saat kaçta, hangi kanalda? Deontay Wilder - Luis Ortiz boks maçı canlı izle ve DMax canlı şifresiz izle için haberimize göz atabilirsiniz.

FutbolArena - Dünya Boks Konseyi ağır sıklet maçında Deontay Wilder - Luis Ortiz sabaha karşı Las Vegas'ta unvan maçına çıkacak. Wilder kazanırsa unvan koruma sayısı 10 olacak ve Muhammed Ali'yi yakalayacak. Deontay Wilder - Luis Ortiz maçı saat kaçta, hangi kanalda? Deontay Wilder - Luis Ortiz boks maçı canlı izle ve DMax canlı şifresiz izle için haberimize göz atabilirsiniz.
 

Deontay Wilder - Luis Ortiz maçı saat kaçta, hangi kanalda? 


Bilgehan Demir ile Boks Gecesi artık DMAX'te! Dört büyük federasyonun (WBC, WBA, IBF ve WBO) unvan maçları canlı yayınla ve Bilgehan Demir'in heyecan dolu anlatımıyla ekranlara geliyor. Muhammed Ali Kupası'nda WBC Ağır Siklet Ünvan maçında Deontay Wilder ile Luis Ortiz karşı karşıya gelecek.  Deontay Wilder - Luis Ortiz, Dünya Boks Konseyi ağır sıklet maçı 23 Kasım Cumartesi'yi 24 Kasım Pazar sabahına bağalayan gece saat 04.00'te başlayacak. Dev karşılaşma DMAX kanalından canlı ve şifresiz yayınlanacak.


 

DMax kanalı canlı şifresiz izle


Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EĞLENCE temalı DMAX kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DMAX Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. 
DMAX Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H-Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DMAX kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

Kanal EĞLENCE kategorisinde bulunmaktadır ve Televizyon kanalıdır. Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan DMAX kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2019 ve 2020 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir. (Uydu Frekans)

UYDU ADI : TÜRKSAT 4A
ALIŞ FREKANSI : 12.015 MHZ
POLARİZASYON : YATAY (H)
SEMBOL HIZI : 27.500 MS/S
FEC DEĞERİ : 5/6

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

DMAX CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!