comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Denys Boyko'dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş açıklaması - Beşiktaş Haberleri

26 Mart 2016, Cumartesi 11:06
Denys Boyko'dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş açıklaması - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş'ın devre arasında kadrosuna kattığı Denys Boyko, Ukrayna basınına önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın bu sezon devre arasında Dnipro'dan transfer ettiği Denys Boyko şu ana kadar yaşadıklarıyla ilgili ülke basınına konuştu. Başarılı file bekçisi Tolga Zengin'den Şenol Güneş'e ve taraftarlara kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

 

Denys Boyko, Tolga Zengin için neler söyledi?

 

Tolga Zengin ile aralarında bir rekabet olduğunu ifade eden Boyko, "Tolga çok iyi bir insan. Onunla dışarıda iyi anlaşabiliriz ama takımda rakibimiz. Bu da onu hissediyordur. Bana birçok konua yardımcı oluyor. Şenol hoca ona çok güveniyor. Ben de şu ana kadar sergilediği performansla 1. kaleci olmayı hak etmedim. Kalitemi göstermek için çok iyi çalışıyorum" dedi.

 

Denys Boyko'dan Şenol Güneş açıklaması

 

İlk maçında seegilediği kötü performans sonrası Şenol Güneş'ten destek aldığını söyleyen Boyko, "İlk maçım kötü geçmişti. Türkiye Kupası'ndan bu yüzden elendik. Medyada olumsuz haberler çıkmıştı. Fakat Şenol hoca bana destek oldu ve 'Kötü bir başlangıç her zaman iyidir, sonu iyi olsun' dedi" ifadelerini kullandı.

 

Denys Boyko, Beşiktaş taraftarları için neler söyledi?

 

Beşiktaş taraftarlarından övgüyle söz eden Denys Boyko, "Taraftarlarımız içerde oynadığımız maçlarda bize olağanüstü destek veriyor. Bence dünyanın en iyileri. Hepsinin hayatı tamamen Beşiktaş. Eğer bir baba Beşiktaş'ı tutuyorsa kızını Galatasaraylı bir erkeğe vermez" şeklinde konuştu.


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!