comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor'da 'İrlandalılar' krizi

06 Aralık 2016, Salı 16:57
Denizlispor'da 'İrlandalılar' krizi

TFF 1. Lig'de Elazığspor'u deplasmanda 3-0'lık skorla geçen Denizlispor'da teknik sorunlu Ali Tandoğan'ın karşılaşma sonu yaptığı '' İçimizdeki İrlandalılar'' sözü kriz yarattı. 

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Denizlispor teknik sorumlusu Ali Tandoğan geçtiğimiz hafta iç sahada kaybettiği Manisaspor karşılaşması sonrasında yaptığı “Yenilirsek sezon sonuna kadar maaş almam'' sözünün çarpıtıldığı belirtirken sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
 
Ali Tandoğan'ın sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama ; 
 
“Bilerek ve isteyerek halkımızın algılarını farklı yönlere çekmeye çalışan herkese üzüntümü belirtmek istiyorum. İçimizdeki İrlandalılar, Manisaspor maçından sonra sonrası ortaya çıkmış oldular. Bu hafta Ümraniyespor maçına takımına sahip çıkacak taraftarımızı bekliyoruz.”
 
Ali Tandoğan'ın yaptığı bu çıkış Denizlispor camiası içerisinde geniş yankı bulurken Ali Tandoğan sözleriyle kimseyi suçlamadığını camiadaki genel havayı yansıtmak istediğini söyledi.
 
Daha sonra oyuncularına inandığını belirten Ali Tandoğan “Urfa'da galip geliyoruz, takım yere göğe sığdırılmıyor. Manisa'ya yeniliyoruz yerden yere vuruluyoruz. Futbolda her türlü sonuç alınabilir. Bazı futbolcular, üst seviyede performans sergilediği, bazı futbolcular ise istenen performansı sergileyemediği için inişli çıkışlı bir grafik yaşıyoruz. Ben bu takıma ve futbolculara güveniyorum. Bu oyuncularla iyi bir yere geleceğimize inanıyorum. Kulubün yapısını bilen çevrelerden acımasız eleştiriler değil, destek bekliyoruz.“ dedi.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)