comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor'da hedef 3 puan!

19 Ekim 2016, Çarşamba 20:55
Denizlispor'da hedef 3 puan!

Denizlispor, Gaziantep BBSK maçını kazanmak istiyor.

FutbolArena - 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un Teknik Direktörü Selahattin Dervent, Gaziantep BBSK karşısında oynayacakları karşılaşmadan mutlak galibiyet hedeflediklerini belirtti.

Selahattin Dervent yaptığı açıklamada "Zorlu rakibimizi evimizde yenmek istiyoruz. Daha önce kendi sahamızda oynadığımız maçlarda iyi futbol, iyi mücadele sergiledik. Ancak istediğimiz sonucu alamadığımız Mersin, Malatya maçları gibi örnekler var. Bu maçta işi şansa bırakmadan mutlak üç puan için mücadele edeceğiz. Çünkü ligde kırılma haftaları ya da sıçrama haftaları. Denizlispor olarak bu noktada çıkışa kararlıyız. Denizlispor'un kendi evinde seyircisi önünde oynayacağı her maçta hedefi üç puandır." ifadelerini kullandı.
Yeterli mücadeleyi göstermedikleri zaman sahada puan kayıpları yaşadıklarını da itiraf eden Denizlispor'un Teknik Direktörü Selahattin Dervent "Puanlar kolay kazanılmıyor, fedakarlık istiyor. Başaran insanların hepsi bir şeyler feda etmiştir, biz de başarmak istiyorsak feda etmeliyiz. Demek ki Samsun ve Bolu maçlarında saha içerisinde yeterince fedakarlık yapmadık. Sonuçları tek bir sebebe bağlamamak gerekiyor. Analizlerimizi objektif bir şekilde yaparak, takımımızın eksikliklerini gidermeye çalışıyoruz." değerlendirmesinde bulundu. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.