comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor'da Yusuf Şimşek maç sonu patladı! 'Acemice...'

25 Eylül 2017, Pazartesi 19:45
Denizlispor'da Yusuf Şimşek maç sonu patladı! 'Acemice...'

Denizlispor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Ümraniyespor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

FutbolArena - Denizlispor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, 4-2 kaybedilen Ümraniyespor maçının ardından mücadeleyi değerlendirdi. Şimşek, acemice goller yediklerini belirterek, “Yapacak bir şey yok önümüze bakacağız” dedi. 
 

Yusuf Şimşek, Ümraniyespor - Denizlispor maç sonu açıklamaları


Şimşek, çok acemice goller yediklerini söyleyerek, “Söylenecek çok bir şey yok. Kötü gidişe dur diyemedik. Bu maçta dur demek istiyorduk ama maalesef acemice goller yiyoruz. 2-0 mağlup durumdan 2-2'yi yakaladık ama pozisyon vermeden gol yedik. Haftalardır sorguladığımız halde üst üste aynı hataları yapıyoruz. Kadromuz da çok geniş değil. 2 tane genç arkadaşımızı oynattık. Sakatlarımız çok. İnşallah iyileşirler. Artık bu maç geride kaldı. Çok da fazla konuşmanın anlamı yok. Artık farklı yollardan önümüze bakacağız” ifadelerini kullandı.
 

Bayram Bektaş, Ümraniyespor - Denizlispor maç sonu neler dedi?


Ümraniyespor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Denizlispor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında mücadeleyi değerlendirdi. Bekledikleri futbolu sahaya yansıttıklarını söyleyen Bektaş, “Maçın başından ilk yarının sonuna kadar istediğimizi sahaya yansıttık. Topa sahip olan, atak arayan ve diri bir takım vardı sahada. Bunların içinde golü ararken golleri de bulduk. Ancak hiçbir zaman rakibi hafife almayacaksın. Rakibi 4-0, 5-0 gibi farklı skorla yenmek rakiple alay etmek değildir. 2-0 öndeyken beklenmedik goller yedik. Kısıtlı şartlara rağmen Denizlispor elinden geleni yapıyor. Yusuf hocayı da tebrik ettim. 3. golü kaçırdıktan sonra hemen golü yedik. Oyuncularımız rehavete kapılmış gibiydi. Burada pozisyon hatası meydana geldi golü yedik, sonra adam paylaşımı hatasından 2. golü yedik” dedi.

"DENİZLİSPOR'U TEBRİK EDİYORUM"
İkinci yarıda yine galibiyeti arayan taraf olduklarını söyleyen Bektaş, “Sayısızca fırsat yakaladık ve 2 gol attık. Yaptığımız hatalar var ve bunları düzeltmemiz gerekiyor. Kazanınca bazı şeyleri göremeyebilirsiniz ama bunlardan ders almak gerekiyor. 2-2'den sonra maçı 4-2'ye getirmek de bir başarıdır. Denizlispor'u centilmen tavırlarından dolayı tebrik ederim. Bundan sonraki haftalarda kendilerine başarılar dilerim. Ümraniyespor için de hayırlı olmasını dilerim” diyerek sözlerini tamamladı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"