comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor'da Reha Erginer istifa mı etti? Maç sonu açıklama

16 Aralık 2017, Cumartesi 17:51
Denizlispor'da Reha Erginer istifa mı etti? Maç sonu açıklama

Denizlispor'da Reha Kemal Erginer ile yollar ayrıldı mı? Gaziantepspor maçından sonra düzenlediği basın toplantısında görevi bırakabileceğini vurgulayan Erginer, istifa sinyalleri verdi.

FutbolArena - Denizlispor, TFF 1. Lig'in 16. haftasında deplasmanda karşılaştığı Gaziantepspor ile 0-0 berabere kaldı. Mücadelenin ardından Denizlispor Teknik Direktörü Reha Kemal Erginer, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 

Denizlispor'da Reha Kemal Erginer ile yollar ayrıldı mı?


Reha Kemal Erginer görevi bırakabileceğini vurgulayarak, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Rakibimiz ilk yarı 10 kişi kaldı. Uzun bir süre 10 kişiye karşı oynadık gol pozisyonları da var. Ben buraya kısa vadeli işler için gelmedim bunu defalarca da söyledim. Ama kötü bir gidişat var. Bu takımın hocasıyım. Takımlarda zaman zaman sıkıntılar oluyor. Bazen başlangıç hedeflerimizle süreç birbirini tutmuyor. Sanki burada da böyle bir durum var. Bir durum değerlendirmesinin kesin gerekli olduğunu düşünüyorum. Hocalarda futbolcular da gelip geçicidir bizler profesyoneliz. Bu profesyonelliğin gereğini herkes yerine getirmeli. Saha içinde oyuncular saha dışında da biz. Herkes giydiği formanın hakkını vermeli. Nerede olduğunun farkında olmayan oyuncular var. Benim canımı sıkan saha içindeki bazı oyuncuların durumu. Döner dönmez yönetimle oturup konuşacağım. Kendi durumumu da gözden geçireceğim. Denizlispor'un menfaati neyse ben onu her zaman yapmaya hazırım. Tabi görevi de bırakabilirim." 
Son dakika TFF 1. Lig Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"