comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor, Hikmet Karaman ile görüşüyor

18 Şubat 2020, Salı 18:29
Denizlispor, Hikmet Karaman ile görüşüyor

Mehmet Özdilek ile yollarını ayıran Denizlispor yönetimi, teknik direktör Hikmet Karaman ile görüşüyor.

FutbolArena - Süper Lig'de kümede kalma mücadelesi veren Denizlispor, Mehmet Özdilek'in görevine son verilmesinin ardından teknik direktör Hikmet Karaman'ı gündemine aldı. 4 aydır boşta olan Hikmet Karaman ile Denizlispor arasında henüz bir anlaşma olmadığı ifade edildi.
 

Denizlispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Denizlispor, Mehmet Özdilek ile yolların ayrılmasından sonra bir an önce yeni teknik direktörü göreve getirmek için harekete geçti. Denizlispor yönetimin Hikmet Karaman ile görüştüğü öğrenildi.

DENİZLİSPOR, HİKMET KARAMAN İLE ANLAŞTI MI?
Denizlispor ile görüşmelere başlayan Hikmet Karaman, eğer anlaşma sağlarsa 4 ay aradan sonra yeniden Süper Lig'e dönecek. Taraflar arasında görüşmelerin sürdüğü ve henüz bir anlaşmanın olmadığı bildirildi.

Hikmet Karaman son olarak Kayserispor'da görev almış ve 6 Ekim 2019 tarihinde Kayseri ekibinden ayrılmıştı. O tarihten beri boşta olan Hikmet Karaman, Mehmet Özdilek'in görevine son veren Denizlispor ile görüşüyor.

DENİZLİSPOR GALİBİYETE HASRET KALDI

Denizlispor, Süper Lig'in son 7 haftasında galibiyete hasret kaldı. Mehmet Özdilek ile kötü bir performans sergileyen Denizlispor, son olarak 18. sırada yer alan Kayserispor'a 1-0 mağlup oldu ve küme düşmeme yarışında büyük darbe aldı. Denizlispor taraftarları Kayserispor karşısında oynanan futbolu isyan ederek Mehmet Özdilek için istifa tezahüratları yaptı. Denizlispor yönetimi aynı gün Mehmet Özdilek ile karşılıklı anlaşma sağlayarak yoları ayırdı.

Son dakika Denizlispor Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"