comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor - Gençlerbirliği sezonun kaderini belirleyecek pozisyon

09 Aralık 2018, Pazar 19:38
Denizlispor - Gençlerbirliği sezonun kaderini belirleyecek pozisyon

Spor Toto 1. Lig 15. haftasında Denizlispor ile Gençlerbirliği arasında oynanan maçta Burak Çalık, sezonun kaderine etki edecek bir gol kaçırdı. 

FutbolArena - Spor Toto 1. Lig 15. haftasında Denizlispor ile Gençlerbirliği arasında golsüz berabere biten maçta Denizlisporlu Burak Çalık futbol sahalarında ender görülen bir golü kaçırdı. 


Denizlispor 0-0 Gençlerbirliği maç özeti


Denizlispor - Gençlerbirliği maçında Burak Çalık, kaleciyi çalımladıktan sonra altı pas üzerinden yaptığı vuruşta Gençlerbirliği futbolcusunu geçemedi. %100 kaçan bu pozisyonun ardından Burak Çalık büyük bir üzüntü yaşadı vekarşılaşmanın ardından sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. 

Burak Çalık yaptığı açıklamada, "Böylesine önemli bir maçta gol yapmam gereken pozisyonu kaçırdığım için tüm Denizlispor camiasıdandan özür dilerim. Maç sonu destek veren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim. Sezon sonu şampiyon olup en güzel özrü dilemiş olurum inşallah." ifadelerini kullandı. 
Denizlispor ile Gençlerbirliği arasında golsüz berabere biten maçın ardından 2. sıradaki Denizlispor 30 puana yükselirken, lider Gençlerbirliği ise puanını 35'e çıkardı. 

Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"