comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek'e FETÖ şoku!

10 Kasım 2017, Cuma 20:56
Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek'e FETÖ şoku!

Denizli'de finans yapılanması kapsamında iş adamlarına yönelik yürütülen FETÖ soruşturmasında Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek hakkında zorla getirilme kararı alındı. 

FutbolArena - Denizli'de yürütülen FETÖ davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Finans yapılanması kapsamında iş adamlarına yönelik yürütülen soruşturmada  Denizli eski Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer'in de bulunduğu davanın 4'üncü duruşması görüldü. Öte yandan mahkemede Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek hakkında da zorla getirilme kararı alındı. 

 

Denizli işadamları FETÖ davası


Yaşanan bu gelşmelerin ardından kahkemede Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek'in zorla getirilmesi için yazı yazılması kararı verildi. IHA'nın haberine göre sanıklar hakkında terör örgütüne üye olmak ve finans sağlamaktan Türk Ceza Kanunu ve Terörle Mücadele Kanunu'nun ilgili maddeleri gereğince 15 yıla kadar hapis cezası isteniyor.
 

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek kimdir?


Denizlispor'da başkanlık görevine seçilen Mustafa Üstek'in yönetim listesi Mehmet Uz, Fikret Akyol, Necip İrdem, Ali Fırat, Ahmet Selvi, Hasan Karaayvaz, Nihat Hünkar, Mehmet Kaya, Ferhat Yıldırım, Veli Çıtışlı, Hasan Önder, Mahmut Akursu, Mehmet Kavak, Hikmet Olgun ve Taner Atilla isimlerinden oluşuyor. 
"SÜPER LİG HEDEFİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

Mustafa Üstek başkanlığa seçilmesinin ardından yaptığı açıklamada, "İçinde bulunduğumuz koşullar Denizlispor için iyi değil. Bulunduğumuz konum camiamızı üzmektedir. Denizlispor'un yeri Süper Lig olmalıdır. Büyük ve kararlı bir yürüyüşün ilk adımlarını atıyoruz. Artık olumsuzlukla anılmak, icra ve ikbal beklentileri ile anılmak istemiyoruz. Ekibimle birlikte tüm camiamızı kucaklayacağız. Bu kulübü sadece yönetenlerinmiş gibi görmeyi bırakalım. Hep birlikte başarı elde edebileceğimizi unutmamalıyız. Tüm koşulları bilerek göreve talip olduk. Bu bayrağı daha yükseklere taşımaya gönüllü olduk. Önümüzdeki sorunları aşacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Son dakika Denizlispor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)