comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Andre Moritz transferini bitirdi

05 Temmuz 2017, Çarşamba 20:34
Denizlispor Andre Moritz transferini bitirdi

Denizlispor, iç transferde daha önce prensipte anlaştığı Andre Moritz ile bir yıllık mukavele imzaladı.

FutbolArena - Denizlispor, iç transferde çalışmaları kapsamında Cenk Güvenç'in ardından Andre Moritz'le de anlaşarak, bir yıllık sözleşme imzaladı. 
 

Andre Moritz hangi takıma transfer oldu?


Denizlispor, iç transferde daha önce prensipte anlaştığı Andre Moritz ile bir yıllık mukavele imzaladı. Takımla birlikte antrenmanlara çıkan Brezilyalı futbolcuya, geçen yıldan kalan ücreti ve bu yılın peşinatının ödemesi yapıldı. Brezilyalı orta saha oyuncusu Denizlispor'da futbol oynamaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

İç transferde imza atmayan sadece Sankoh'un kaldığını belirten Başkan Mustafa Üstek, yarın itibari ile onun da transferini bitirmeyi düşündüklerini söyledi.
 

Denizlispor'da Yusuf Şimşek'ten açıklamalar


Yeni sezon için ellerinde gelenin en iyisini yapacağını ifade eden teknik direktör Yusuf Şimşek, "Gerçekten heyecanlıyım. İlk defa futbola başlamış oyuncular gibi heyecanlıyım. İnşallah bu duyguyu daha güzel başarılarla taçlandırırız. Mutluyum huzurluyum, burada olmaktan keyifliyim. Oyuncularımın tamamını tanıyorum. Gelecek oyuncularımız da var. Çok fazla konuşamadık. Takım tam toplanınca daha detaylı konuşacağız." dedi.
Şimşek, kendi prensiplerini ve Denizlispor'un neyi hedeflediğini tüm oyuncularına tek tek anlatacağını belirterek, "Geçen yılki oyuncularla devam edeceğim. Çok fazla sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum. Oyuncularıma güveniyorum. Futbolcularımla geçen yıl çok zor şartlarda iyi şeyler başardıkları konusunda konuştum. Bu yıl daha iyi şeyler yapmak istediğimi anlattım. 7 Temmuz'a kadar burada çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Daha sonra Erzurum'da 10 gün kamp yapacağız." diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"