comScore

Denizlispor Denizlispor

Ali Tandoğan'ın istifası kabul edilmedi - Denizlispor Haberleri

07 Mart 2017, Salı 20:08
Ali Tandoğan'ın istifası kabul edilmedi - Denizlispor Haberleri

Denizlispor yönetimi Ali Tandoğan'ın istifasını kabul etmedi. Yola devam kararı alındı.

FutbolArena - Samsunspor yenilgisi sonrası kötü gidişatın sorumluluğunu üstlenerek TFF 1. Lig ekibi Denizlispor'dan istifa eden Ali Tandoğan ile devam kararı alındı.
 

Ali Tandoğan Denizlispor'dan istifa etti mi?


Anadolu Ajansı'nın haberine göre Denizlispor yönetiminin istifa mektubunu kabul etmediği Ali Tandoğan, sezonun geri kalan sürecinde de takımın başında olacak.

Basın toplantısında konuşan Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, "Teknik direktörümüz, Samsunspor mağlubiyetinden sonra yönetimin önünü açmak adına istifa kararı aldı. Daha sonra yönetim kurulu olarak hocamızla toplantı yaptık. Ali Tandoğan ile gelecek yıl da çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah takımın üzerindeki bu kötü hava bir an önce dağılır ve takım başarılarıyla ileriye doğru adım atar. Önümüzdeki günler daha güzel olacaktır." diye konuştu.
Sözü devralan Ali Tandoğan ise, "Mutsuz ve üzgün olduğumuz şeyler var. Bunları düzeltmek için gerekli görüşmeleri yaptık. Denizli halkı bana büyük destek oldu, hepsine teşekkür ederim. Biz Denizli'nin çocuğuyuz ve takımı yalnız bırakamazdık. Sadece yönetimin önünü açmak için böyle bir karar vermiştim." ifadelerini kullandı.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)