comScore

Denizlispor Denizlispor

Ali Tandoğan yine istifa etti - Denizlispor Haberleri

05 Nisan 2017, Çarşamba 18:42
Ali Tandoğan yine istifa etti - Denizlispor Haberleri

Geçtiğimiz ay yönetim kurulu kararıyla istifa kararından döndürülen Ali Tandoğan, Denizlispor'daki görevine bir kez daha veda etti.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekibi Denizlispor, play-off yarışında geçirilen zor günlerin ardından Ali Tandoğan'ın 2. vedasıyla karşı karşıya kaldı.
 

Ali Tandoğan Denizlispor'dan neden istifa etti?


Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre Altınordu mağlubiyetinin ardından takıma yararlı olacağına inancı kalmayan Denizlispor Teknik Direktörü Ali Tandoğan, bir kez daha istifa kararı aldı.

Mart ayında Samsunspor yenilgisi sonrası sosyal medyadan ilk istifasını açıklayan Ali Tandoğan, Denizlispor yönetiminin yoğun çabasıyla görevine geri döndürülmüştü.
Başkan Urkay, "Teknik direktörümüz bugün yaptığımız görüşmede takımda bir rehavet olduğunu, tüm çabalarına rağmen bu rehavetin sahadaki futbola ve sonuçlara yansıdığını söyleyip kan değişikliğine gidilmesi gerektiğini, bunun da kendi istifasıyla olacağını belirtti. Göreve devam etmesini istedim ama kabul etmedi. Kararının kesin olduğunu söyledi." açıklamasını yaptı.

Denizlispor'da Teknik Direktör Ali Tandoğan'ın istifasını bu sefer Başkan Süleyman Urkay'ın istediği iddia edildi. 

MESAJI SİLDİ

Denizlispor Teknik Direktörü Ali Tandoğan, gün içinde attığı ve istifa ettiğini açıkladığı Twitter mesajını sildi. Bu gelişme yeniden vazgeçtiği söylentilerine neden oldu.
 

Denizlispor'un yeni teknik direktörü Alpay Özalan mı olacak?


Bazı yöneticilerin, kulübün kurumsal yönetilmediği ve alınan pek çok karardan haberdar edilmedikleri gerekçesiyle rahatsız oldukları öğrenildi. Tandoğan'ın yerine teknik direktörlük görevi için Alpay Özalan'nın gündeme alındığı belirtildi.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)