comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Transfer Haberleri: 'Recep Niyaz Avrupa'ya gidebilir'

30 Mayıs 2016, Pazartesi 19:49
Denizlispor Transfer Haberleri: 'Recep Niyaz Avrupa'ya gidebilir'

Denizlispor yönetimi transfer için beklemede... Basın sözcüsü Ferhat Demirten, Recep Niyaz'ın Avrupa'ya gidebileceğini söyledi. 

PTT 1. Lig'de son maçta düşmekten kurtulan Denizlispor'da 15 günlük suskunluğun ardından yarın toplanacak yönetim, transfer bütçesini belirledikten sonra teknik sorumlu Koray Palaz'ın raporu doğrultusunda çalışmalara başlayacak. 


Ferhat Demirten: "Recep Niyaz Avrupa'ya gidebilir..."


DHA'ya konuşan basın Sözcüsü Ferhat Demirten, "Elbette önceliğimiz bütçe olacak. Mali tablo netleştikten sonra harekete geçeceğiz. İç transferde takımda kalmasını istediğimiz oyuncularla anlaşacağımızı düşünüyorum. Belki Recep Niyaz, Süper Lig yada Avrupa'ya gidebilir" dedi. Bu arada Başkan Mustafa Şavluk'un olağanüstü genel kurul konusunda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den haber beklediği öğrenildi. Geçen hafta Ankara'ya giderek Bakan Zeybekci ile görüşen Başkan Şavluk, göreve devam etmek istediğini bildirmişti. Camianın ileri gelenleriyle de görüşeceği öğrenilen Nihat Zeybekci'nin olağanüstü kongre konusunda izlenim edindiği takdirde bu durumu yönetimin bildireceği, kongre konusunda ısrarın olmaması durumunda ise Şavluk ekibinin göreve devam edeceği öğrenildi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!