comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Haberleri: Yurdal Duman'dan, Mustafa Şavluk'a ağır eleştiri

10 Haziran 2016, Cuma 19:51
Denizlispor Haberleri: Yurdal Duman'dan, Mustafa Şavluk'a ağır eleştiri

PTT 1. Lig takımı Denizlispor'da mevcut yönetimde görev yapan eski başkanlardan Yurdal Duman, Başkan Mustafa Şavluk'u sert bir dille eleştirdi.

Denizlispor'un eski başkanlarından Yurdal Duman, Başkan Mustafa Şavluk'un kulübü babasının çiftliği gibi yönettiğini savunarak, "Başkan Şavluk, '5 milyonu getirene kulübü devredeyim' diyor. Bu kulüp senin babanın çiftliği de satılığa mı çıkarıyorsun? Kendisi acaba Denizlispor için kaç lira harcadı da bu talepte bulunabiliyor. Şavluk sadece zaman öldürüyor. Yapışıp kaldığı koltuktan kalkamıyor. Ya kaynak yaratır göreve devam edersin, ya olağanüstü genel kurul kararı alırsın ya da istifa eder yönetimin kendi içinde revizyona gidip yeni başkan seçmesini sağlarsın" dedi. 


Denizlispor'un eski başkanı Yurdal Duman, Mustafa Şavluk'u istifaya çağırdı!


Yapılacağın bu ihtimallerden biri olduğunu belirten Yurdal Duman, "Ama Şavluk hiçbirini tercih edemiyor. Denizlispor'a yazık oluyor. Kendisi Fransa'da Avrupa Şampiyonası'nın tadını çıkarsın, Denizlispor burada ölüm döşeğinde yatıyor" diye konuştu. Denizlispor'da yönetimin içi cadı kazanı gibi kaynarken, transfer için de hiçbir somut gelişme yaşanmaması tedirginlik yaratıyor. Yeşil-siyahlılardaki belirsizliğin giderilmesi için bu hafta sonu Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapması bekleniyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.