comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Haberleri: Süleyman Urkay Başkanlığa aday!

28 Haziran 2016, Salı 18:55
Denizlispor Haberleri: Süleyman Urkay Başkanlığa aday!

Denizlispor'da olağanüstü genel kurul öncesi Süleyman Urkay başkanlığa aday oldu. 

Denizlispor'da, 2 Temmuz'da yapılacak olağanüstü genel kurula kilitlenirken eski başkanlardan Süleyman Urkay adaylık için kolları sıvadı. 


Denizlispor'da başkan kim olacak?


Şartlar ne olursa olsun 2 Temmuz'da çoğunluğu sağlayıp kongrenin yapılması gerektiğini savunan Süleyman Urkay, şunları söyledi:

"Genel kurul 11 Temmuz'a ertelenirse kulüp zarar görür. Ben günübirlik düşünmüyorum. Bir sistem oturtacağım. Denizlispor sürekli borçlarıyla anılan, her sezon düşmeme mücadelesi veren ekip olmamalıdır. Görev verilirse bu kulüp için elimi değil, vücudumu taşın altına koyacağım." 


Denizlispor'un başkanı Süleyman Urkay mı olacak?


Süleyman Urkay, geçen ocak ayında yapılan olağanüstü kongrede de aday olmuş ancak aidatını yatırmadığı gerekçesiyle adaylığı divan başkanlığı tarafından engellenmişti. Yaşananlardan sonra Urkay, hukuksuzluğun diz boyu olduğunu belirtip, "Akil Adam" Abdülkadir Uslu'yu sert dille eleştirmişti. Bu arada Büyükşehir Belediyesi'nin kongrenin 2 Temmuz'da yapılması için harekete geçtiği belirtilirken, oy kullanma hakkına sahip üyelerin de toplantıya gelmesinin sağlanacağı ve çoğunluk temin edilerek kongrenin yapılacağı öğrenildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.