comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Haberleri: Mustafa Şavluk: "Kulüp iflasın eşiğinde"

21 Haziran 2016, Salı 19:26
Denizlispor Haberleri: Mustafa Şavluk:

Denizlispor Başkanı Mustafa Şavluk Gelir gider anlamında mevcut mali tablosu ile Denizlispor'un iflas etmiş bir kurum olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Son haftalardaki performansı ile PTT 1. Lig'de kalma başarısı gösteren Denizlispor bu karşın mali olarak oldukça zor durumda. Başkan Mustafa Şavluk kulübün iflas ettiğini dile getirdi. 


Denizlispor iflas mı edecek?


Olağanüstü genel kurul kararı alan ve tekrar aday olmayacağını ifade eden Şavluk, Yeniasır gazetesine verdiği röportajda şunları söyledi "Nankör yapıya hizmet etmenin anlamı yok. Mali tablonun altından kalkmak imkansız. Bir yıldır neler çektiğimiz ortada. Her zaman makama yapışıp kalmadığımızı söylüyorduk ve artık aday olmayacağım. Bizi makam sevdalısı görenler bakalım şimdi ne konuşacaklar" dedi. 


Denizlispor'da başkan kim olacak? 


Denizlispor'u zor günlerin beklediğini dile getiren Şavluk "Hakaretlere rağmen elimizden geleni yaptık. Sosyal medyadan bizlere atıp tutan, sözde başkan adayları şimdi birden sustu. Üç gündür adaylığa talip olan yok. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Bu şartlarda gerekli parayı bulmak imkansız. Para bulunmazsa, aynı hüsran olur ve kayyuma kalınca da Denizlispor amatöre kadar düşer" dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.