comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Haberleri: Koray Palaz görevine devam edecek mi?

14 Haziran 2016, Salı 17:51
Denizlispor Haberleri: Koray Palaz görevine devam edecek mi?

Denizlispor'da Koray Palaz bilmecesi yaşanıyor. Denizlispor'u PTT 1. Lig'de tutan Palaz, yönetimle ters düştü. 

PTT 1. Lig'de belirsizlik içine giren Denizlispor'da yönetimle ters düşüp alacakları için kulübe ihtar çeken Teknik Direktör Koray Palaz, sessizliğini bozarken sözleşmesinin 2 sezon daha devam edeceğini söyledi. Futbol Şube Sorumlusu Olgun ise, Palaz'ın 'Yardımcı antrenör' olarak çalışabileceğini bildirdi. 


Koray Palaz gelecek sezon Denizlispor'da kalacak mı?


Palaz, sosyal medyadaki kişisel hesaplarında, Denizlispor taraftarına kendisine her zaman sevgiyle yaklaşmaları ve yalnız bırakmamaları nedeniyle teşekkür etti. Teknik Direktör Koray Palaz, "Denizlispor'da kalıp kalmayacağıma dair haberler yapılmaktadır. Sözleşmem 2 sezon daha devam ediyor" paylaşımını yaptı. Futbol Şube Sorumlusu Hikmet Olgun ise, "Koray Palaz, yardımcı antrenör olarak çalışacaksa maaşını alabilir" dedi. 


Denizlispor yönetimi ile Koray Palaz'ın anlaşmazlık sebebi ne?


Yeşil-siyahlı ekipte geçen sezonun son 13 haftasında dümene geçerek takımın kümede kalmasına büyük katkı yapan Palaz'a rest çeken Olgun, şöyle konuştu: 

"Koray Palaz'ın teknik direktörlük belgesi yok. Sözleşmesi yardımcı antrenör olarak devam etmektedir. Teknik direktörümüz Ümit Metin Yıldız olarak görülüyor. Eğer Koray Palaz, gelecek sezon bizim belirleyeceğimiz teknik direktörün yardımcısı olarak çalışacaksa maaşını alabilir. Yardımcı olarak çalışmayı kabul etmez ise sözleşmesini fesh eder." 
Palaz, yönetime cephe alan taraftar grubuyla fotoğraf çektirdiği için sezon sonu Başkan Mustafa Şavluk'un tepkisine hedef olmuştu.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.