comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Haberleri: Eski Başkan Mehmet Özsoy'dan Mustafa Şavluk'a tepki

07 Haziran 2016, Salı 20:22
Denizlispor Haberleri: Eski Başkan Mehmet Özsoy'dan Mustafa Şavluk'a tepki

Denizlispor'un eski başkanlarından Mehmet Özsoy, mevcut başkan Mustafa Şavluk'u eleştirdi! 

PTT 1. Lig'de yeni sezon öncesi sessizliğe bürünen Denizlispor'da yönetimin hiçbir çalışma başlatmaması tepkiye neden oldu. 


Denizlispor'un eski başkanlarından Mehmet Özsoy, mevcut başkan Mustafa Şavluk'a tepkili


Eski başkanlardan Mehmet Özsoy, kulübün geleceğiyle ilgili hummalı bir çalışmanın başlaması gerektiğini, ancak hiçbir şey yapılmadığını söyleyerek, "Başkan Mustafa Şavluk'un yeni bütçeyi ayarlamasını, iç ve dış transfer, teknik direktör transferi için harekete geçmesini bekledik. Ancak Şavluk bırakın harekete geçmeyi kamuoyuna, Denizlispor'u sevenlere açıklama yapma gereği bile duymuyor. Ne yapmak istediklerini Denizlispor'u seven herkes gibi ben de anlamakta zorlanıyorum. Böyle kulüp yönetilmez" dedi.

Özsoy, Başkan Şavluk'un Futbol Federasyonu'nun daveti üzerine Fransa'da düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası'na gideceğini sözlerine ekleyerek, "Eğer burada Denizlispor can çekişirken, başkan Avrupa Şampiyonası'na giderse pek etik olmaz. Bütçesini oluşturur, sistemini kurar, transferler için düğmeye basar o zaman istediği yere elbet gidebilir" diye konuştu. Özsoy, "Şu anda yönetim kurulu görevde olduğu için çıkıp aday olduğumu açıklamam. Bunun için öncelikle olağanüstü genel kurul kararı alınmalıdır. Denizlispor'u yönetmek kreş yönetimine benzemez. İşlerini ciddi yapmaları gerekiyor" ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.