comScore

Denizlispor Denizlispor

Denizlispor Haberleri: Ali Bozkır adaylığını açıkladı

12 Haziran 2016, Pazar 21:48
Denizlispor Haberleri: Ali Bozkır adaylığını açıkladı

Denizlispor'da eski yöneticilerden Ali Bozkır başkanlığa adaylığını açıkladı.

Denizlispor'da camianın büyük kesminin olağanüstü kongre kararı alması için baskı yaptığı Başkan Mustafa Şavluk, henüz seçim için adım atmazken, eski yöneticilerden Ali Bozkır da başkanlığa aday olduğunu açıkladı. 

Daha önce yönetimden Yasin Özpek'in kongreye gidilmesi durumunda aday olacağını belirttiği yeşil siyahlılarda Süleyman Urkay döneminde görev yapan 37 yaşındaki Bozkır, "Denizlispor'da kan değişikliğine ve yeniden yapılanmaya gidilmesi kaçınılmaz. Başkan Mustafa Şavluk, ciddi bir aday olmadığı için görevi bırakmayacağını ya da olağanüstü genel kurula gitmeyeceğini açıklamış. Denizlispor'da her zaman aday olur, bu takım sahipsiz kalmaz" dedi.
"Yönetim ivedilikle olağanüstü genel kurul kararı almalıdır ve vakit geçirmeden yeni sezonun hazırlıklarına başlanmalıdır" diyen Ali Bozkır, "Mustafa Şavluk başarısızdır. Bunu kabul etmeli ve derhal olağanüstü genel kurula gitmelidir. Kongre kararı alınması durumunda başkan adayıyım" diye konuştu. 


Koray Palaz Denizlispor yönetimine ihtar çekti


PTT 1'inci Lig'de son haftada kümede kalan Denizlispor'da sözleşmesi devam etmesine rağmen Başkan Mustafa Şavluk'la anlaşamayıp ayrılma kararı alan teknik sorumlu Koray Palaz, avukatı aracılığıyla kulübe ihtar çekerek alacağını istedi. Denizlispor ile ligin son 13 haftasında 150 bin TL karşılığı anlaşan Palaz'ın sözleşmesine, "Takımı ligde tutması durumunda 140 bin TL daha ekstra ödeme yapılacak" maddesi yer alıyordu. Parasını henüz tahsil edemeyen Palaz ile Yasin Özpek ve Ali Bozkır'ın dirsek temasında olduğu, kongre yapılıp seçilmeleri durumunda takımı yine genç teknik adama emanet edecekleri öğrenildi.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.