comScore

Deniz Türüç FutbolArena'ya konuştu: "Şenol hocama teşekkürler"

15 Mart 2019, Cuma 20:39
Deniz Türüç FutbolArena'ya konuştu:

Milli takım kadrosuna çağrılan Kayserisporlu Deniz Türüç, FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - A Milli takımın Arnavutluk ve Moldova ile oynayacağı maçların kadrosu açıklandı. Teknik Direktör Şenol Güneş'in kadroya davet ettiği futbolculardan Kayserisporlu Deniz Türüç, FutbolArena'ya konuştu ve milli takıma çağrıldığı için Şenol Güneş'e teşekkür etti. 
 

Milli takım kadrosu (Şenol Güneş'in milli takım kadrosu)


Türkiye A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş, Arnavutluk ve Moldova maçlarının kadrosunu açıkladı. Uzun zamandı kadroda yer almayan üç yıldız futbolcu Emre Belözoğlu, Bökhan Gönül ve Burak Yılmaz kendisine yer bulurken, Galatasaray'dan 11 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Almanya'nın Stuttgart ekibine transfer olan Ozan Kabak da ilk kez milli takıma çağırılan isimler arasında yer aldı.

Milli Takım'da daha önce hiç forma giymeyen ve aday kadroya davet edilen futbolcular

Muhammed Şengezer
Uğurcan Çakır
Ozan Kabak
Efecan Karaca
Dorukhan Toköz
Emre Kılınç
Güven Yalçın


DENİZ TÜRÜÇ: "ŞENOL HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Öncelikle Şenol hocama teşekkür etmek istiyorum. Bana güvendiği ve tekrar milli takımda şans verdiği için teşekkür ediyorum. Önümüzde önemli maçlarımız var. Milli takımımız yapılandırmaya gidiyor bildiğiniz gibi. Allah'ın izniyle sakatlık yaşamadan bu 2 maçı en iyi şekilde geçirmek istiyoruz. İyi sonuçlar almak istiyoruz."

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (26 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.