comScore

Demi Lovato uyuşturucu kullanımından yoğun bakıma alındı (Demi Lovato kimdir, kaç yaşında?)

24 Temmuz 2018, Salı 23:45
Demi Lovato uyuşturucu kullanımından yoğun bakıma alındı (Demi Lovato kimdir, kaç yaşında?)

Demi Lovato öldü mü? Ünlü ABD'li şarkıcı Demi Lovato'nın aşırı uyuşturucu kullanımından yoğun bakıma kaldırıldığı belirtildi. Yoğun bakıma kaldırılan Demi Lovato'nın durumu nasıl? Demi Lovato kimdir, kaç yaşında? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Ünlü ABD'li şarkıcı Demi Lovato yüksek uyuşturucu kullanımından hastaneye kaldırıldı. Demi Lovato'nın aldığı yüksek dozda uyuşturucu ünlü şarkıcının yoğun bakımına alındığı açıklandı. Demi Lovato kimdir, kaç yaşında? Demi Lovato öldü mü? Demi Lovato uyuşturucu. Demi Lovato nereli? Demi Lovato İnstagram hesabı. Uyuşturucu kullanımı nedeni ile yoğun bakıma kaldırılan Demi Lovato ile iligli rehberimiz haberimizde.


Demi Lovato son durumu nedir?


25 yaşındaki ABD'li şarkıcı Demi Lovato'dan kötü haber geldi. Şarkıcı Demi Lovato'nın son dakika geçen haberlere göre aşırı uyuşturucu kullanımından yoğun bakıma kaldırıldığı yazıldı. Demi Lovato'nın uyuşturucu kullanımı sonrasında yoğun bakıma kaldırılması ülkemizde ve Dünya'da binlerde hayranını üzüntüye soktu. 

Ünlü şarkıcı Demi Lovato'nın uyuşturucu kullanımından dolayı alındığı yoğun bakımdan henüz net bir bilgi alınabilmiş değil.


Demi Lovato kimdir, kaç yaşında?


Demetria Devonne Lovato ya da bilinen sahne adıyla Demi Lovato, ABD'li şarkıcı, oyuncu, model, hayırsever ve şarkı sözü yazarı.2 yaşında iken annesi ve babası boşandı. Dallas ve Madison adında 2 kız kardeşi var.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"