comScore

Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir akraba mı? Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir kardeş mi? (Seçkin Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli?)

27 Haziran 2018, Çarşamba 02:25
Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir akraba mı? Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir kardeş mi? (Seçkin Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli?)

Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir'in aşk yaşamalarının ardından Demet Özdemir'den açıklama geldi. Ancak Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir'in soyadlarının aynı olmasından dolayı insanlar internet ortamında Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir kardeş mi? Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir akraba mı? diye arama yapmaya başladılar. Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir hakkında merak ettikleriniz haberimizin devmaında. 

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Seçkin Özdemir ile ilişki yaşıyor. Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir'in yaşadıkları ilişkinin ardından ikilinin soyadlarının aynı olmnasından dolayı binlerce insan sosyal medya ve internet ortamında Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir kardeş mi diye arama yapmaya başladılar. Peki Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir kardeş mi? Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir akraba mı? Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir'e dair merak ettikleriniz haberimizin devamında. 


Demet Özdemir'in yeni sevgilisi Seçkin Özdemir kimdir?


Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Seçkin Özdemir ile beraberliğinin ardından ilk açıklamasını yaptı. Demet Özdemir, Seçkin Özdemir ile yaşadığı ilişkiye dair konuştu. Akmerkez'de görüntülenen Demet Özdemir - Seçkin Özdemir çiftinin görüntüsü aşkın ilk karesi oldu. Hürriyet'ten Hakan Gence'ye konuşan Demet Özdemir, Seçkin Özdemir'le yaşadığı aşkı şu sözlerle anlattı: "Evet, birlikteyiz. Çok yeni bir şey yaşıyorum. Şu an çok mutluyum." dedi. Bu gelişmenin ardından internet ortamında Seçkin Özdemir ile Demet Özdemir kardeş mi? Seçkin Özdemir ile Demet Özdemir akraba mı? sorularına yanıt aranmaya başladı. Seçkin Özdemir ile Demet Özdemir'in sadece soyadları aynı. İkili akraba değil ve Demet Özdemir, Hürriyet'e yaptığı açıklamada birlikte ve çok mutlu olduklarını söyledi. 


 

Seçkin Özdemir kaç yaşında? (Demet Özdemir - Seçkin Özdemir aşkı)


1981 yılında İstanbul'da doğan Seçkin Özdemir, Kocaeli İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimini tamamladı.2011 yılında ‘Leo' karakterini canlandırdığı ‘Muhteşem Yüzyıl' dizisi ile tanınan Özdemir,  2011-2012 yılları arasında Özge Özpirinçci' ile başrollerini  paylaştığı ‘Al Yazmalım' dizisinde rol aldı. Daha Sonra Bir Aşk Hikayesi, Günahkar, Racon Ailem İçin, Acı Aşk adlı dizilerinde rol alan Oyuncu, 2016 yılında Kiralık Aşk dizisinde ‘Pamir' ve 2017 yılında Ateşböceği dizisinde ‘Barış' karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında da ‘ Bir Nefes Yeter' filmi ilk sinema filmi deneyimini yaşamıştır.
SEÇKİN ÖZDEMİR İNSTAGRAM

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)