comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Demba Ba: ''Bekle beni Beşiktaş!''

17 Şubat 2017, Cuma 13:06
Demba Ba: ''Bekle beni Beşiktaş!''

Tedavisini ABD'de sürdüren Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Demba Ba, Beşiktaş formasını giymeyi sabırsızlıkla bekliyor

FutbolArena - Tedavisini ABD'de sürdüren Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Demba Ba, Beşiktaş formasını giymeyi sabırsızlıkla bekliyor.

AA'ya açıklamalarda bulunan Demba Ba, "İnşallah 10 gün içinde Türkiye'de olacağım, bir an önce dönmek için sabırsızlanıyorum çünkü Türkiye'yi gerçekten çok seviyorum" dedi.
Ağır bir sakatlık süreci atlattığını belirten Demba Ba "O nedenle acele etmek istemiyorum ve hazır hissettiğimde yüzde 100 bir performansla sahalara dönmeyi hedefliyorum. Çalışmalarıma Türkiye'de takımımla birlikte devam edeceğim." dedi.
 

Demba Ba'nın sakatlığı ne zaman geçecek?


''BEŞİKTAŞ'A DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM''

Beşiktaş'a yeniden dönüş sürecini anlatan Demba Ba "Beşiktaş'a döndüm çünkü kulübün kazanmasını istiyorum. Takımın başarılarında benim de katkım olsun istiyorum. Zaten başarılı bir sezon geçiriyorlar, bunda benim de bir payım olursa çok mutlu olacağım. Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki karşılaşmalarını da yakından takip ediyorum. Maçları kazanıyorlar, böyle devam edip bizim iki yıl önce elde ettiğimiz başarının ötesine geçerlerse harika olacak, dileğim herkesi mutlu edecek bir sonuç almaları." diye konuştu

''DEMBA BA HER GÜN DAHA İYİYE GİDİYOR''

Demba Ba'nın Los Angeles'taki antrenmanlarına eşlik eden özel antrenörü Nabie Fofanah "Her gün daha da iyiye gidiyor. Demba Ba, hem zekası hem de azmiyle bugüne dek çalıştırdığım birçok sporcudan farklı. Kendi vücudunu çok iyi tanıyor ve neyin ona en iyi geleceğini doğru analiz ediyor. Çok zeki bir futbolcu. Sporcunun ihtiyaçları ve gelişmesi açısından bireysel olarak çalıştırılmanın ne kadar önemli olduğunun farkında ve bunu çok verimli kullanıyor. Çalışmamız bitip Türkiye'ye döndüğünde, takım arkadaşlarıyla antrenmanlara katıldıkça sahalara daha da hazır hale geleceğine eminim." dedi.

DEMBA BA'NIN ÇALIŞMALARINDAN GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN!


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)