comScore

Deli Mi Ne Youtube kanalı abone sayısı, Deli Mi Ne kanalı sahibi Fester Abdü kimdir?

15 Ağustos 2019, Perşembe 00:13
Deli Mi Ne Youtube kanalı abone sayısı, Deli Mi Ne kanalı sahibi Fester Abdü kimdir?

Deli Mi Ne Youtube kanalı ve Deli Mi Ne kanalının sahibi Fester Abdü Liverpool - Chelsea maçının ardından sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu. Fester Abdü'nün sahibi olduğu Deli Mi Ne kanalı boykot ediliyor. Deli Mi Ne kanalı hakkında bilgi, Deli Mi Ne youtube kanalı abone sayısı ve diğer tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Deli Mi Ne kanalının sahibi Youtuber Fetser Abdü'nün kanalına boykot! Liverpool - Chelsea maçında sahaya giren taraftarın kimliği Deli Mi Ne kanalının sahibi Feser Abdü olduğu ortaya çıkınca sosyal medyada Deli Mi Ne kanalı boykot edilmeye başlandı. Peki Deli Mi Ne nedir? Deli Mi Ne nasıl videolar yapılıyor? Deli Mi Ne kanalının abone sayısı kaç? Deli Mi Ne abone sayısı ve Deli Mi Ne kanalının sahibi Fester Abdü hakkındaki bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Vodafone Park'ta oynanan Liverpool - Chelsea Süper Kupa maçının 14. dakikasında sahaya giren taraftar Deli Mi Ne Kanalının sahibi Youtuber Feser Abdü olduğu ortaya çıktı. Stattaki ve sosyal medyadaki futbolseverler Feser Abdü'ye büyük tepki gösterirken, Deli Mi Ne Kanalı ise bu süre zarfında yaklaşık 11 bin üzerinde abone kaybı yaşadı. 

Deli Mi Ne Youtube kanalı hakkında


Feser Abdü, Deli Mi Ne kanalının açıklaması olarak, "Herkese merhaba arkadaşlar ben Fester Abdü. Abone olarak eğlencenin bir parçası olup standarda inmiş hayatınızı bir nebze olsa da yükseltebilirsiniz. Antalya'da yaşıyorum ve işim gücüm YouTube. Kanalımda sizleri eğlendirmeyi amaçlıyorum." diye paylaşımda bulundu. 

YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN>>>

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!