comScore

Defacto'da sürpriz kampanya! Defacto indirimli ürünler 25-26 Ağustos 2018

25 Ağustos 2018, Cumartesi 12:05
Defacto'da sürpriz kampanya! Defacto indirimli ürünler 25-26 Ağustos 2018

Defacto indirimlerinde birbirinden cazip kampanyaları kaçırmayın! Defacto her hafta birçok ürünlde indirim fırsatları uygulayarak giyimden ayakkabıya, makyaj malzemelerinden takı ve aksesuar ürünlerine kadar birçok üründe indirim uyguluyor. Defacto indirimleri, Defacto kampanyaları ve Defacto fırsatları 25 Ağustos'ta neler olacak? 

Defacto indirimleri, Defacto kampanyaları için haberimizi hazırladık! Birbirinden cazip ürünlerin yer aldığı Defacto mağazalarında bu hafta sonu indirim fırsatları uygulanacak. Defacto kampanyaları 25 Ağustos ürünlerinde öne çıkanlar neler? Defacto hafta sonu indirimleri, Defacto kampanyaları ve Defacto ürünleri için haberimize göz atabilirsiniz. 

Defacto ürünleri arasında kadın, erkek, çocuk, genç ve bebekler için çok sayıda ürünler mevcut. Defacto giyim, Defacto aksesuar, Defacto ayakkabı gibi birçok ürün grubunda uygulanan Defacto indirimlerinden haberdar olmak için doğru adrestesiniz. 
 

Defacto indirimli ürünler neler? (Defacto kampanyaları 25-26 Ağustos)


Uzun yıllardır hizmet vermekte olan Defacto mağazalarında pantolonlar, tişörtler, ayakkabılar, makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, takım elbiseleri, deri ceketleri Defacto kabanları, Defacto yelekleri, Defacto plaj giyimleri, Defacto gömlekleri gibi birçok ürün mevcut. Defacto markasında çanta, şapka, gözlük, cüzdan gibi birçok aksesuar ürünleri de satışa sunuluyor. 
DEFACTO 25-26 AĞUSTOS İNDİRİM VE KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYIN


 

Defacto ne zaman kuruldu? Defacto hangi illerde var?


Defacto'nun resmi internet sitesinde mağazanın kuruluşu hakkında, "DeFacto olarak, 2005 yılında ilk mağazamızı açtığımız günlerden bugüne Türkiye'de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasındaki yerimizi alıyoruz. 2017 yılı sonu itibariyle yurt içinde 324, yurt dışında ise 123 mağazaya ulaşarak, Türkiye'de alanındaki ilk 3 şirketten biri olarak yolumuza devam ediyoruz." ifadelerine yer veriliyor. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"