comScore

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beşiktaş'a stat, Milli Takıma ruh göndermesi!

09 Ekim 2017, Pazartesi 21:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beşiktaş'a stat, Milli Takıma ruh göndermesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ampute Milli Takımının Avrupa Şampiyonası sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Milli takıma gönderme! Erdoğan'ın Beşiktaş Vodafone Park sözleri de sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ampute Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Ampute Milli Takımımız İngiltere'yi 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Maçın ardından galibiyet golünü atan Osman Çakmak hayalini gerçekleştirdi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonla konuştu. Gazeteciler ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın da yer aldığı telefon konuşması sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna ziyareti sırasında toplantısını yarıda keserek Ampute Milli Takımımızı tebrik etti. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN GÖNDERME!
Ukrayna ziyareti sırasında toplantısını yarıda keserek Ampute Milli Takım futbolcularını telefon aracılığıyla tebrik eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, galibiyet golünü atan Osman Çakmak ile telefon görüşmesi gerçekleştrdi. Erdoğan, "İngiltere'in golü sonrası bize inme iniyordu ya. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Ailelerinizi, sizleri, destek veren herkesi tebrik ediyorum." dedi. Erdoğan, galibiyet golünü atan Osman Çakmak ile yaptığı görüşmede de A Milli Takım futbolcularına göndermede bulunurken, "Seni Milli takıma almak lazım. A Milli Takım futbolcularında ruh yok." diye konuştu. 


Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın Beşiktaş Vodafone Park stat sözleri (İZLE)


Öte yandan Ampute Milli Takımımızın galibiyeti sonrası Spor Başkanı Osman Aşkın Bak ile Recep Tayyip Erdoğan arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Beşiktaş kulübüne de teşekkür ediyoruz efendim. Statlarını açtılar, talebimizi kırmadılar." dedi. Erdoğan'ın cevabı ise "Beşiktaş kulübünün mü saha ya? Bizim verdiğimiz paralarla stadı yaptılar." yanıtını verdi. 

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!