comScore

cumartesi nedir? Twitter'da #cumartesi gündem oldu! #cumartesi twitter mesajları

12 Mayıs 2018, Cumartesi 11:03
cumartesi nedir? Twitter'da #cumartesi gündem oldu! #cumartesi twitter mesajları

#cumartesi nedir? #cumartesi etiketi neden başlatıldı? #cumartesi ne anlama geliyor? #cumartesi anlamı nedir gibi merak edilen soruların yanıtlarını sizler için veriyoruz. #cumartesi twitter mesajları arasında öne çıkanlar neler? İşte #cumartesi mesajları.

#cumartesi nedir, neden trend topic oldu? Twitter'da her geçen gün farklı bir başlık trend topic olurken ülke gündemini oluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının ardından gündem olan #tamam etiketinin ardından bu kez de #cumartesi hashtagi gündem oldu. Twitter kullanıcıları #cumartesi etiketine neler yazıyor? Twitter'da #cumartesi ne anlama geliyor? Twitter #cumartesi tweeti atmak isteyenler için mesaj örnekleri neler? Detaylar haberimizde.
 

#cumartesi twitter nedir? #cumartesi twitter mesajları (12 Mayıs Cumartesi 2018)


Twitter'da #cumartesi mesajları arasında öne çıkan paylaşımların genelinin siyasi mesajlar olduğu görülüyor. 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler öncesinde Cumhurbaşkanlığı adayları arasında büyük bir rekabet söz konusu. Twitter'da #cumartesi etiketi altında Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Selahattin Demirtaş, Temel Karamolluoğlu ve Doğu Perinçek hakkında tweetler atılıyor. #cumartesi etiketi altında da birçok siyasi ve seçimle ilgili mesajlar dikkat çekiyor. 
 

#cumartesi ne anlama geliyor? #cumartesi ne demek?


#cumartesi etiketini gören insalar ilk olarak bu hashtagin neden açıldığını araştırıyor. #cumartesi etiketi yukarıda da belirttiğimiz gibi Twitter kullanıcılarının hemen her Cumartesi günü başlattıkları bir etiket oluyor. Twitter'da insanlar #cumartesi etiketinin altında düşüncelerini paylaşıyor. 

#cumartesi etiketi için tıklayın!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"