comScore

Cuma resimsiz mesajlar - Cuma Whatsapp resimli mesajlar (En yeni cuma mesajları 25 Mayıs)

25 Mayıs 2018, Cuma 10:37
Cuma resimsiz mesajlar - Cuma Whatsapp resimli mesajlar (En yeni cuma mesajları 25 Mayıs)

Cuma mesajları, en güzel cuma mesajı, en anlamlı resimsiz cuma mesajı burada. Cuma Whatsapp resimli mesajlarını sizler için hazırladık. Cuma mesajları arasında resimsiz anlamlı cuma mesajları ve en güzel resimli cuma mesaj örneklerini haberimizde bulabilirsiniz.

Cuma mesajları 25 Mayıs! Müslümanlar için en mübarek gün olan cuma günü sevdiklerine mesaj atmak isteyen vatandaşlar için en güzel ve anlamlı cuma mesajlarını sizle riçin bir araya getirdik. 25 Mayıs en yeni resimli whatsapp cuma mesajları için haberimize göz atabilirsiniz. Cuma resimsiz anlamlı mesajlar için de aynı zamanda örnekler bulabileceksiniz. Mübarek cuma günü cuma mesajları burada!

CUMA NAMAZI NASIL KILINIR? TIKLA!
 

Cuma mesajları 2018 - Ramazan cuma mesajı 25 Mayıs (En anlamlı ve yeni cuma resimli ve resimsiz mesajlar)


Ramazan ayında cuma günü sevdiklerine mesaj atarak cuma gününü kutlamak isteyen vatandaşlar aradıkları cuma mesajı örneklerini burada bulabilirler. İşte karışık şekilde sizler için hazırladığımız resimli ve resimsiz cuma mesajları:
-Mübarek Cuma günü fazilet ve üstünlüğün ümmetteki kokusudur... Müminlerin eza, hasret ve keder dolu cumalarında, varlıkların özü, sevdaların en yücesi olan Sevgili Peygamberimiz Muhammed'imizi (s.a.v) maneviyatta cumalayanlardan olabilmemiz duasıyla... Cumamız mübarek olsun…-Önce yollar uzanır Hakka yürümek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

-Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur'an-ı Kerim'i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar.* Kalbinizden gecen tüm dua'lar, dilinizden amin olarak dökülsün inşallah. Hayırlı cumalar… 
 
* Mevlana diyor ki; dua edecek güzel bir gönlün yoksa güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar… Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

Ey Benim Güzel Mevlam, Benim Senden istediklerimi Değil; Senin Bende Görmek İstediklerini Yaşat Bana. Amin! Hayırlı Cumalar.Allahım, bizi, dinde yalnız sana ihlasla ibadet eden haniflerden kıl! Yönümüzü Yanlış bildiklerimizden Hakka tevcih eyle! Hayırlı Cumalar.– Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı Cumalar dilerim.

– Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.-Önce yollar uzanır hakka yürümek için; tomurcuklar, güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için… Sen de dua et Allah için… Cumanız mübarek olsun.

-ÖyIe bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağIasın. Şeytandan yaradana sığınki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"